COLAS CZ, a.s.

0 pozic Sledovat
COLAS CZ, a.s. logo
COLAS CZ, a.s.
Kvalitními cestami pomáháme přispět k bezpečnější dopravě, spojujeme lidi a vytváříme krásnější místo pro život 😊. Předmětem činnosti společnosti COLAS CZ, a.s. jsou práce silničního stavitelství - výstavba, rekonstrukce, opravy a ostatní práce na pozemních komunikacích a mostech. Také se zabýváme výstavbou a rekonstrukcemi inženýrských sítí a kolejových staveb. Naší další činností je těžba kamene a výroba drceného kameniva, výroba modifikovaných asfaltů a především asfaltových směsí.

COLAS Vám poskytne zázemí silné, stabilní společnosti, která působí ve více než 50 zemích světa, na 5 kontinentech, s celkovým počtem 55 000 zaměstnanců 🌎. COLAS CZ a.s. je v ČR na trhu od roku 1994.

I přesto, že máme v ČR 1250 zaměstnanců ve 14 krajích, stále si zakládáme na rodinné atmosféře a individuálním přístupu ke každému zaměstnanci. O tom svědčí i fakt, že v průměru u nás zaměstnanci pracují více než 10 let.

Díky působnosti po celé ČR nabízíme spolupráci na zajímavých  projektech, od těch menších, přes výstavby dálnic, až po stavbu unikátního BMW polygonu pro autonomní vozy. U nás máte jedinečnou šanci vyzkoušet si různorodou práci a během své kariéry se v případě potřeby i relokovat do jiného kraje či na jinou pracovní pozici.🚧.

Dlouhodobě podporujeme mladé talenty. Intenzivně spolupracujeme s VŠ, SŠ i SOU. V roce 2019 jsme založili na SOU Nový Bydžov vlastní učební obor - operátor stavebních a silničních strojů, který připravuje studenty právě na dopravní stavitelství. V průběhu studia mají studenti našeho oboru zajištěnou odbornou praxi, po úspěšném dokončení výučního listu pak jistotu pracovního místa! Studentům SPŠ nabízíme stipendijní programy i odměnu za nástup 👷🏻‍♂️👷🏻‍♀️. Podporujeme i studenty VŠ, kterým nabízíme zajímavé stáže, ale i dlouhodobé spolupráce formou zkrácených úvazků. Čerstvým absolventům nabízíme práci na plný úvazek a různorodou pracovní náplň.

Obor firmy

Stavebnictví a reality

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat Služební auto Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Finanční bonusy Herní zóna Kariérní růst Multisport karta Notebook Odměny za odpracovaná léta Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Relaxační zóna Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od COLAS CZ, a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku HR Project Specialist.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme šikovného technicko-výrobního přípraváře nebo přípravářku do Českých Budějovic! 👷.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Zodpovědný/á stavbyvedoucí pro Prahu a Středočeský; zajistíme auto i možnost ubytování! 👷‍♂️👷‍♀️.