Colosseum a.s.

0 pozic Sledovat
Colosseum a.s. logo
Colosseum a.s.
COLOSSEUM a s. je finanční instituce regulovaná Českou národní bankou jako obchodník s cennými papíry. Vytváří investiční příležitosti a cíleně investuje do budoucnosti.

Colosseum a.s. je ryze český obchodník s cennými papíry, který zahájil činnost v roce 1997. V portfoliu naleznete produkty individuální správy portfolia a také zprostředkovávaní investování do finančních a komoditních derivátů, akcií a certifikátů, a to po celém světě. V rámci investičního poradenství nabízíme celou řadu analýz, doporučení a komentářů. Díky naší analytické podpoře poskytujeme klientům aktuální informace z trhu. O individuální investorská portfolia se starají zkušení portfolio manažeři a usilují o co možná nejlepší zhodnocování finančních prostředků. 

Obor firmy

Bankovnictví a finanční služby

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

Firemní psycholog Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Originální kanceláře Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí

Novinky od Colosseum a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Finanční kontroler⎪Specialista reportingu.