con4PAS, a.s.

0 pozic Sledovat
con4PAS, a.s. logo
con4PAS, a.s.
Jsme významná česká poradenská společnost, která nabízí řešení na platformě SAP v oblasti péče o zákazníka (on-Premise, Cloud), řízení nákupních procesů, workflow procesů a Business Intelligence. V České republice a v zahraničí působíme od roku 2003, nicméně zkušenosti s implementací systémů SAP datujeme od roku 1994.Naše dlouholeté zkušenosti s implementací produktů SAP pro velké společnosti v různých průmyslových odvětvích, stejně jako úzká spolupráce se společností SAP v oblasti MENA a ve středoevropském regionu přispěly k řadě certifikací nasazených řešení. con4PAS byla první společností ve střední a východní Evropě, která získala certifikát SAP® Recognized Expertise pro řešení SAP Cloud for Customer. To zaručuje jak kvalitní standardy dodávaných služeb, tak i technické know-how prokázané na úspěšně nasazených projektech.

Jsi nadšený do IT a hledáš práci v přátelském prostředí, do které se budeš těšit? Pojď růst společně s con4PAS! 

Láká Tě práce na inovativních a zajímavých projektech pro přední světové společnosti? Chceš vidět reálné výsledky? Práce v con4PAS nabízí řadu benefitů – pravidelné vzdělávání na odborných školeních i konferencích, možnost individuální výuky angličtiny v pracovní době, notebook a mobil s neomezeným tarifem, paušální příspěvek na stravování, občerstvení zdarma, měsíční příspěvek na kulturu, rekreaci, sport, vzdělávání a zdraví, příspěvek na penzijní pojištění, home-office… Největším benefitem jsou však Tvoji budoucí kolegové.

Díky širokému portfoliu našich služeb umíme vyřešit i ty nejsložitější požadavky našich zákazníků. Naše tradiční partnerství s německou společností SAP jsme v uplynulých letech navíc rozšířili o partnerství s izraelskou společností AudioCodes Ltd. a se švédskou společností Sinch.

Nabyté technické know-how jsme prokázali na mnoha úspěšně dodaných projektech u našich tuzemských i zahraničních zákazníků, kterými jsou velké společnosti z celé řady odvětví, od energetiky a těžebního průmyslu přes strojírenství, spotřební průmysl, veřejný sektor, stavebnictví, telekomunikace, finanční služby, farmacii, logistiku až po profesionální služby.

Ctíme filosofii tří Z, spokojený Zákazník, Zaměstnanec a Zaměstnavatel.Obor firmy

Technologie

Firemní benefity

13. plat Cafeteria Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní účetní Herní zóna Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Pružná pracovní doba Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Relaxační zóna Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Telefon Vzdělávací kurzy Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

Jak to u nás vypadá

Novinky od con4PAS, a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Sales & Marketing Support Specialist.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vývojář SAP – staňte se SAP expertem a pracujte pro špičku v ČR.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Business consultant - staňte se SAP expertem a pracujte pro špičku v ČR.