COOL CREDIT

0 pozic Sledovat
COOL CREDIT logo
COOL CREDIT
Naším cílem je inovovat v oblasti poskytování krátkodobých úvěrů online a stát se jedním z největších hráčů na trhu. Letos budeme pokračovat v naší expanzi v ČR a zároveň zahájíme mezinárodní expanzi.

Historie společnosti COOL CREDIT

Cool Credit je ryze česká nebankovní společnost působící na trhu již od roku 2013 se sídlem na Václavském náměstí v Praze. Záměrem jejího vzniku bylo především reagovat do té doby na nedostatečnou nabídku s dostupnými půjčkami pro každého. Filozofií společnosti, kterou se dodnes řídí, přitom zůstávají hesla: profesionalita, rychlost, férovost. V roce 2016 se portfolio rozšířilo i o splátkové produkty. V současné době se připravuje na mezinárodní expanzi a pracuje na dalším rozšiřování a zdokonalování svých služeb pro české klienty. 

Popis společnosti

Společnost Cool Credit tvoří tým specialistů z oblasti financí, kteří jsou odborníky na spotřebitelské úvěry. Při své práci využívají nejmodernější technologie zaručující nejen bezpečnost uchovávání dat, ale i odesílání financí na bankovní účet klienta ve velmi krátkém čase. A právě v rychlosti schvalování při zachování individuálního přístupu ke klientovi nemá Cool Credit na trhu konkurenci. Široké spektrum půjček včetně krátkodobých i splátkových produktů je doplněno i možností předčasného splacení nebo prodloužení splatnosti půjčky.

Vedení společnosti

Společnost má 2 vlastníky a to Radka Procházku a Pavla Friče. Úplný výpis lze zjistit po zadání IČO 021 12 621 na stránkách justice.cz.

Obor firmy

Bankovnictví a finanční služby

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Dovolená navíc Firemní právník Herní zóna Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Originální kanceláře Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

čeština Profesionální
ukrajinština Profesionální

Náš tým

Novinky od COOL CREDIT

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku PHP Full-Stack Developer pro český FinTech StartUp.