CREDENDO – SHORT-TERM EU RISKS úvěrová pojišťovna, a.s.

1 pozice Sledovat
CREDENDO – SHORT-TERM EU RISKS úvěrová pojišťovna, a.s. logo
CREDENDO – SHORT-TERM EU RISKS úvěrová pojišťovna, a.s.
Credendo je evropská skupina úvěrových pojišťoven, která je aktivní ve všech segmentech úvěrového pojištění a svým klientům napříč celým kontinentem nabízí široký sortiment produktů, které kryjí obchodní i politická rizika po celém světě.

Naše vize
Jsme předním partnerem v oblasti krytí rizik spojených s obchodními transakcemi a investicemi v reálné ekonomice a usnadňujeme financování těchto transakcí.

Naše poslání
Naším posláním je podporovat obchodní vztahy. Poskytujeme individuální řešení v oblasti pojištění, zajištění, pojištění záruk a financování spojená s domácími i mezinárodními obchodními transakcemi nebo investicemi v zahraničí. Chráníme společnosti, banky a pojišťovny proti politickým rizikům a usnadňujeme financování těchto transakcí. Jednáme zodpovědně a s ohledem na budoucnost.

Turning uncertainties into opportunities.

Obor firmy

Pojišťovnictví

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Dovolená navíc Finanční bonusy Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na děti Příspěvky na kulturu Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Vzdělávací kurzy Zaměstnanecké akcie

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Profesionální

Novinky od CREDENDO – SHORT-TERM EU RISKS úvěrová pojišťovna, a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Office Assistant / Front desk.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Finanční účetní pro mezinárodní společnost – kanceláře na Pankráci, menší tým a 6 týdnů dovolené.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Office Assistant.

Kde nás najdete

CREDENDO – SHORT-TERM EU RISKS úvěrová pojišťovna, a.s.

Na Pankráci, 140 00 Praha 4-Nusle, Česko