Crocodille ČR s.r.o.

0 pozic Sledovat
Crocodille ČR s.r.o. logo
Crocodille ČR s.r.o.
Jsme hladoví - po zážitcích, kariéře i práci, která má smysl. Jsme Crocodille - společnost, se kterou se každý den nají statisíce lidí. Už dávno nejsme jen výrobce balených baget a sendvičů. Pod našimi křídly provozujeme i koncept restaurací Bageterie Boulevard nebo pizzerií 360s Pizza. A co máme společného? Že jsme všichni tak trochu ze stejného těsta...

Den co den se s námi nají 1% lidí v Česku. A my o nich víme jednu důležitou věc: že mají hlad, ale nemají čas. Takže děláme všechno proto, aby se mohli najíst dobře a rychle. O naše zákazníky se staráme už více než 30 let.  Jsme česká firma se silnými kořeny, která podniká za vlastní peníze.  

Kde je možné se uplatnit?  

Centrála společnosti Crocodillle: 

88c284dd98d4e9914fe76e04f3ae2af9.jpgJe nás už pěkná parta - těch,  kteří se na pozadí podílejí na tom, aby vše fungovalo jak má.  Ať už je to naše oddělení distribuce, výstavby, financí,  IT, marketingu, obchodu, HR či nákupu. U nás si určitě vybereš tu pravou příležitost pro tebe. Společně s naším provozem táhneme za jeden provaz a  staráme se o to, aby vše fungovalo, tak jak má.



Výrobní závod v Žiželicích

bad577a6ed386fb12384452292db197d.jpg
Již od roku 1991 je výroba a distribuce našich balených baget a sendvičů jednou z našich klíčových dovedností. Pro naše produkty si zde pečeme pečivo ve vlastní pekárně, vyrábíme majonézy, dresinky, pečeme masa nebo grilujeme zeleninu. 



Bageterie Boulevard

7a9daeb1f63195310c61d970fbe8c694.jpg


Ať už hledáš svou první práci či místo, kde můžeš profesně vyrůst, Bageterie Boulevard je to pravé místo pro tebe. Zapojíme tě do příprav našich křupavých baget, patatas či salátů a staneš se součástí skvělé party lidí, kteří  pomáhají tvořit náš lovebrand.


360 Pizza

eea9dc44bcc5f6acaa82b397bea3b313.jpg


Ano, naše pizza je opravdu z jiného těsta. Náš koncept je založený na kvalitě a rychlosti. Používáme ty nejlepší suroviny a během 360 sekund umíme zákazníka naší pizzou přenést alespoň na chvíli do slunné Itálie. Máme fajn tým, kde můžeš ovlivnit výši své odměny.



Distribuce

fb503ee5300ab9dda5b2e923f887b0aa.jpg


Nedílnou součástí našeho provozu je i náš logistický tým. Objednávky řídí vlastní informační systém (DMS), distribuci zajišťujeme vlastní flotilou aut ze 4 distribučních dep.




Chceš se k nám přidat ?   

  • Dej nám o sobě vědět - pošli nám svůj životopis, LinkedIn profil, nebo cokoli, z čeho poznáme, jaké zkušenosti máš za sebou.  Potěší nás, pokud nám napíšeš i pár slov o tobě a o tom, proč tě daná pozice zaujala.
  • Zavoláme ti a domluvíme si schůzku - veškeré reakce si projdeme a pokud nás zaujmou tvoje zkušenosti, zavoláme ti a domluvíme se na setkání.
  • Sdělíme ti informace o průběhu výběrka - Na úvod tě seznámíme s tím, jak bude výběrové řízení na danou pozici probíhat.  Pokud se hlásíš k nám na centrálu,  je třeba počítat s tím, že výběrové řízení bývá z pravidla více kolové. V rámci těchto setkání se potkáš s někým z HR týmu, se svým potenciálním nadřízeným a u některých pozic i s panem majitelem Petrem Cichoněm. V rámci výběrka tě můžeme poprosit o vypracování drobného úkolu, tak abychom měli jistotu, že do našich týmů vybíráme ty nejlepší.
  • Pozveme tě zažít atmosféru v týmu - chceme ti ukázat reálný obrázek toho, jak fungujeme, a proto tě necháme na chvíli nakouknout do našich týmů. Díky tomu nebudeš kupovat zajíce v pytli a budeš moct posoudit, jak by se ti daná práce u nás líbila.
  • Dostaneš od nás pracovní nabídku - Plácli jsme si na spolupráci? Skvělé! V tom případě ti pošleme oficiální pracovní nabídku a budeme se těšit na chvíli, kdy se staneš součástí naší party.



Obor firmy

Doprava, logistika a zásobování, Gastronomie a pohostinství, Potravinářství

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Stabilní firma Telefon

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Profesionální

Jak to u nás vypadá

Novinky od Crocodille ČR s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista nákupu.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Recruitment & onboarding specialista - HPP i výpomoc na DPP.