ČSOB Stavební spořitelna, a.s.

11 pozic Sledovat
ČSOB Stavební spořitelna, a.s. logo
ČSOB Stavební spořitelna, a.s.
Zdravíme vás z ČSOB Stavební spořitelny! Jsme na českém trhu tradiční a zavedenou značkou, která je součástí silné finanční skupiny ČSOB. Naši klienti nás znají již téměř 30 let.
  • Pomáháme společně s našimi obchodními zástupci více než milionu klientů zorientovat se ve světě financí. Ať už chtějí spořit, pořídit si vlastní bydlení, zajistit se proti rizikům, která život přináší, nebo si vytvořit rezervu na stáří.
  • Právě teď hledáme posilu pro péči o naše stávající klienty a pro rozvoj nových obchodních příležitostí.
  • Jste zkušený obchodník/obchodnice nebo jste ve financích úplný nováček a chcete pracovat s produkty, které je radost nabízet svým klientům?
  • Pojďte s námi vstoupit do světa financí a zažijte profesní úspěchy  s mnoha benefity, které pro vás máme.
  • Čeká na vás propracovaný systém zaškolení, díky kterému vás připravíme nejen na vaše první krůčky, ale budete nás mít po ruce už napořád.
  • Manažer ani mentor vás nenechají ve štychu, a když bude třeba, přispěchají na pomoc.
  • Staňte se i vy součástí téhle party lidí, která umí pořádně máknout, ale taky se bavit, například tak, že společně zajdou na pivko nebo se jako výherci v některé z našich pravidelných soutěží zúčastní třeba zájezdu za exotikou. 
  • Dejte nám o sobě vědět, napište nebo zavolejte a o zbytek se postaráme my.

Obor firmy

Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Finanční bonusy Homeoffice Kariérní růst Odměny za odpracovaná léta Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

Náš tým

Naše pracovní příležitosti

Buďte v obraze!

Nejžhavější novinky z pracovního trhu, nabídky práce a příležitosti k rozvoji kariéry.

Odesláním souhlasíte s podmínkami užití.

Jak to u nás vypadá

Novinky od ČSOB Stavební spořitelna, a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme obchodního zástupce s láskou k financím pro Prahu, Beroun nebo Kladno (spolupráce na IČO, produkty skupiny ČSOB, podpora do prvních měsíců až 86.000 Kč).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme obchodního zástupce s láskou k financím pro Karlovy Vary, Písek, Příbram nebo Strakonice (spolupráce na IČO, produkty skupiny ČSOB, podpora do prvních měsíců až 86.000 Kč).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme obchodního zástupce s láskou k financím do Brna a okolí (spolupráce na IČO, produkty skupiny ČSOB, podpora do prvních měsíců až 86.000 Kč).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme obchodního zástupce s láskou k financím pro Hradec Králové, Liberec, Mladou Boleslav nebo Jilemnici (spolupráce na IČO, produkty skupiny ČSOB, podpora do prvních měsíců až 86.000 Kč).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme obchodního zástupce s láskou k financím pro Třebíč, Jihlavu, České Budějovice nebo Jindřichův Hradec (spolupráce na IČO, produkty skupiny ČSOB, podpora do prvních měsíců až 86.000 Kč).