CZ LOKO, a.s.

0 pozic Sledovat
CZ LOKO, a.s. logo
CZ LOKO, a.s.
CZ LOKO, a.s. je předním výrobcem lokomotiv a speciálních drážních vozidel. Našim cílem je prostřednictvím inovativních a dostupných řešení zvyšovat bezpečnost, spolehlivost a efektivitu provozu vozidel, které jsou zdrojem pohybu na železnici. Jsme stabilní česká společnost s dlouholetou historií sahající až do roku 1849. Za tuto dobu jsme si vybudovali silné postavení na trhu a díky komplexnosti poskytovaných služeb v oblasti železničního průmyslu patříme mezi nejvýznamnější společnosti v tomto odvětví.

Co jsou to vlastně firemní hodnoty? Ve zkratce soubor jde o „Útlý soubor firemních přikázání, kterými se lidé ve firmě řídí a který odlišuje firmu od konkurence.“ Hodnoty společností musí procházet firmou od shora dolů, zvláště zde totiž platí, že příklady táhnou.


Odpovědnost

Odpovědnost je jednou z nejdůležitějších vlastností, kterou můžeme firmě CZ LOKO nabídnout. CZ LOKO je na druhou stranu zodpovědné za nás všechny a ani v těch nejtěžších situacích nás nenechá „ve štychu“. Není mi to jedno!

0332fe70c20d24717b76a772e619b491.jpg

Kvalita

Abychom obstáli v silném konkurenčním prostředí, mít jen kvalitní produkt nestačí. Je nutné si uvědomit, že jen kvalitní a dobře odvedená práce nám zaručí dobré jméno na trhu a pro zákazníky se automaticky staneme tím pomyslným číslem 1. Pro CZ LOKO je pomyslným číslem 1 právě kvalita a kvalitně odvedenou práci dokáže patřičně odměnit. Kvalita jsi ty!

6d11ab2f9354e4f93d8cda05b7ee9928.jpg

Týmovost

I ty jsi CZ LOKO! Parta dobrých lidí, dobrý kolektiv, to je to, co tvoří CZ LOKO. Nikdo z nás nepracuje „sám na sebe“. Výroba tak složitého stroje, jako je lokomotiva, vyžaduje, abychom si všichni vzájemně pomáhali a podporovali se.

492b86f03e7b0f19cfa8ba7ccee064b7.jpg

Slušnost

Neférové jednání do CZ LOKO nepatří, tady má místo slušnost! Všichni jsme na jedné lodi a každý máme své úkoly. Jeden bez druhého to ale nezvládneme. Výměna zkušeností napříč pozicemi, odděleními, firmou, je jednou z cest, jak dostat CZ LOKO, ale i sebe dál. Nebuď hejtr, venku je jich dost!

f613dd9b81e4b09c8d421cbd5eb6ca51.jpg

Inovace

Svět se vyvíjí a my s ním. Co platilo včera, může být zítra úplně jinak. Neotřelá, originální řešení můžou pomoci všem. Ve zjednodušení procesu, postupů, výroby. Máš nápad? Tak ho řekni!

Obor firmy

Strojírenství, Výroba a průmysl

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Jak to u nás vypadá

Novinky od CZ LOKO, a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Elektromechanik, Jihlava – montujte elektrozařízení na nových lokomotivách a získejte skvělé benefity + náborový příspěvek 50 000 Kč – vhodné i pro absolventy.

https://www.czloko.cz/aktuality.htm