DAMI development s.r.o.

0 pozic Sledovat
DAMI development s.r.o. logo
DAMI development s.r.o.
Vyvíjíme softwarová řešení v podobě mobilních 📱 a webových 💻 aplikací na míru. Nebojíme se tvorby IoT portálu, optimalizace skladového procesu nebo třeba platformy s desetitisíci uživateli a vizí za oceánem. Máme jasno a klientům pomáháme již více než 11 let.

Co děláme?

Usilovně se každým dnem snažíme zdokonalovat ve vývoji mobilních aplikací a tvorbě webových portálů. 🚀 To vše nejen na celém území České republiky, ale i v zahraničí.

Námi poskytovaná řešení ve formě mobilní a webové aplikace klienti nejčastěji využívají za účelem podpory vnitrofiremních procesů a poskytují přidanou hodnotu pro jejich zákazníky. 💪

Nezalekneme se ani výzev, kterými mohou být komplexní webové portály, informační systémy nebo administrační rozhraní. Ke každému projektu totiž přistupujeme individuálně a zodpovědně. Klademe důraz na spokojenost našich klientů, a proto s nimi komunikujeme v průběhu celého vývojového procesu, i po něm.

👉 damidev.com 👈

Co jsme zač?

Vnímáme se jako tým, který jde společně dopředu a sdílí radost z dokončených projektů. Pravidelné i spontánní akcičky v kanceláři nebo teambuildingy jsou naprostou samozřejmostí.

V oblasti IT se nelze zastavit, stále se proto snažíme sledovat nové trendy a technologie, které si představujeme na pravidelných dev sessions. Věříme, že jako sehraný tým profesionálů a nadšenců IT technologií zvládneme dodat kvalitní projektové řešení uzpůsobené na míru.

K naší původní kanceláři v centru Hradce Králové jsme přidali ještě jednu v budově Visionary v Holešovicích. 🏢 Kde budeš pracovat záleží na tobě. 

Máme rádi dobré jídlo (občas jsme trošku vybíraví s delivery, a proto někdy nahradíme párové programování kolektivním vařením – vznikají z toho skvělé záležitosti!). Na pípě v kuchyňce nám nechybí Kofola nebo Malinovka a u cestovatelských povídaček pravidelně rozpalujeme vodní dýmku.

👉 LinkedIn |  Instagram | Facebook | YouTube 👈

Je možné, že to všechno, co popisujeme, je realita? No jasně! Stačí se podívat k nám na sociální sítě nebo na web a hned ti bude jasné, jak jsme nastavení.

Poznejme se 👋

Náš příběh je v realitě ještě akčnější a barvitější. Poznej proto vývojáře, kteří vědí, co dělají. Vývojáře, kteří mají jasno.

Přidej se k nám a pojďme společně dělat na inovativním projektu internetu věcí (IoT) a nebo třeba projektu pro SMART home.


Obor firmy

Internet věcí, Technologie, Virtuální/Rozšířená realita, Zakázkový vývoj

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

Čas na vlastní projekt Herní zóna Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Občerstvení na pracovišti Originální kanceláře Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Teambuilding Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Profesionální

Náš tým

Novinky od DAMI development s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme Backend developera (Java/Kotlin) 👉 pro projekt s více než 100.000 registrovanými uživateli!.