Dataddo

0 pozic Sledovat
Dataddo logo
Dataddo
Dataddo je uznávaným lídrem v řešení integrace dat. 🤖 Společnosti jako Uber Eats, Epic Games, Ogilvy a L’Oreal nám důvěřují, že jim okamžitě pomůžeme propojit jejich datové zdroje s řídicími panely a úložišti. Jsme zařazeni mezi 25 nejlepších českých startupů, které stojí za to sledovat 🚀 a byli jsme vybráni jako Gartner Cool Vendor. Rosteme rychlým tempem a hledáme další Dataddoers. Dnes je nás 35 a naším cílem je rozšířit náš tým na 100vku do konce roku 2022. Pokud chceš být svědkem vytvoření něčeho velkého, tak tohle je ono 🦄 Jsme mezinárodní společností od prvního dne. V naší kanceláři najdeš 14 národností. Ceníme si diverzity a inkluzivního prostředí, kde se setkávají lidé různých profesí, zájmů, kultur a zkušeností. Máme kanceláře ve skvělém ⭐️ coworkingovém prostoru (HubHub) na Můstku s živou komunitou startupů, různými akcemi a úžasným výhledem na srdce Prahy.

Naše technologie 🤖 dokáže transformovat a propojit data do široké škály databází, DWH, cloudových úložišť, dashboardů a BI aplikací, což umožňuje hladkou interoperabilitu se stávajícími datovými úložišti. Dataddo poskytuje flexibilitu v rozšiřujícím se a stále rozmanitějším ekosystému analýzy dat. 

Dataddo vzniklo v Praze v roce 2015 a v současné době má hlavní kancelář v Praze a další v Mountain View v Kalifornii. Dataddo v současnosti používá více než 2000 společností a jednotlivců z více než 100 různých zemí, včetně největších světových značek.🎯

Obor firmy

SaaS

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Firemní sportovní tým Hackatony Herní zóna Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Originální kanceláře Osobní koučink Pet-friendly office Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Teambuilding Vzdělávací kurzy Work life balance Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Profesionální

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Dataddo

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Business Development Representative 🎯.