DB Schenker

0 pozic Sledovat
DB Schenker logo
DB Schenker
DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů kamionových, leteckých, námořních a železničních přeprav i skladové logistiky. Významnou roli u nás hraje firemní kultura, která podporuje zaměstnance jak po stránce profesní, tak i osobní. Stabilně se snažíme o co nejlepší výsledky nejen ve vztahu k zákazníkům, ale také pro náš celý tým. Zjistěte i vy, proč je práce v DB Schenker správnou volbou. Přidejte se k nám!

Jako přední logistická společnost zajišťujeme pro české výrobní a obchodní firmy logistické služby a přepravy zboží po celém světě. A to formou kamionové, železniční, letecké nebo námořní přepravy. Zabýváme se logistickými službami v našich distribučních centrech a řízením dodavatelského řetězce. Našim zákazníkům nabízíme také celní služby, veletržní spedici nebo nadrozměrné přepravy. A to vše z jednoho zdroje. Naším úkolem je, aby bylo zboží v pořádku na správném místě, včas a ve správném množství. Nejčastěji přepravujeme díly pro automobilový průmysl, elektroniku, strojírenské a spotřební zboží.

e6384ee6fa63c8ec4b38216912690685.jpg

Na co jsme profíci

Hlavní oblastí našeho působení jsou spediční služby, organizace tuzemských a mezinárodních přeprav, skladová logistika, supply chain management a další specifické služby, které s logistikou souvisí. Ať už náš zákazník potřebuje přepravit a proclít strojní součástky z Číny, zásobovat benzínové pumpy v ČR, šetrně přepravit hudební nástroje do Německa nebo dodat obrovský generátor z České republiky do elektrárny v Austrálii, jsme zde, abychom nalezli to nejlepší řešení.

Kdo u nás pracuje

Zakládáme si na lidském přístupu k zaměstnancům. Věříme, že to, co lidi motivuje každý den jít do práce, je zajímavé zaměstnání, dobrá parta a pozitivní atmosféra. Správnost našeho přístupu potvrzuje i získání ocenění Zaměstnavatel roku, které stojí na přísných kritériích a zohledňuje například i náklady na školení zaměstnanců nebo možnosti kariérního postupu ve firmě. U nás v DB Schenker máme rádi rozmanitost a vážíme si všech našich zaměstnanců.

4ca648d32c454a01d6c9ea94ea282fd9.jpg

Ze života DB Schenker

Ve firmě pořádáme každý rok celou řadu akcí, ať už sportovních, společenských nebo ekologických. Některé akce organizuje pro své zaměstnance firma, jiné akce si naopak organizují sami zaměstnanci a firma na ně přispívá. Podporujeme setkávání lidí mimo pracovní prostředí, vzájemné poznávání a vytváření příjemné pracovní atmosféry. Tam, kde je to potřeba, rádi pomůžeme a přidáme ruku k dílu. Myslíme také na zdraví našich zaměstnanců a baví nás zdravá soutěživost. Sport je pro nás radostí a šancí utužit vztahy, proto jsme rádi za každou sportovní akci, které se může náš tým zúčastnit. Snažíme se zapojit všechny pobočky a oddělení, často se účastní i vedení firmy.

Benefity

Moc dobře víme, že zaměstnanci jsou pro nás to nejcennější. Z tohoto důvodu poskytujeme našim zaměstnancům ty nejlepší benefity, a to jak finanční, tak takové, které podporují odpočinek a zdravý životní styl. Díky benefitnímu systému Cafeterie si navíc značnou část čerpání benefitů mohou zaměstnanci přizpůsobit svým přáním.

Obor firmy

Doprava, logistika a zásobování

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat Služební auto Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Firemní sportovní tým Fitness v kanceláři Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní spoření Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

čeština Komunikativní

Novinky od DB Schenker

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista/specialistka oddělení nákupu.