Deloitte Česká republika

0 pozic Sledovat
Deloitte Česká republika logo
Deloitte Česká republika
Možná jen několik základních informací, které by vás v případě, že se své jméno rozhodnete se značkou Deloitte spojit, mohly zajímat. To, že je Deloitte mezinárodní poradenská firma, zřejmě víte. Své profesionální služby nabízíme klientům v oblasti auditu, poradenství, finančního poradenství, řízení rizik, daňového a právního poradenství a v dalších souvisejících oblastech.

Všechny služby pod jednou střechou to je Deloitte.

Poradenství pro velké korporace, soukromé firmy i začínající startupy. Komplexní poradenství, široká škála služeb pod jednou střechou a nové technologie, to jsme přesně my. Tato rozmanitost přináší výhody nejen klientům, ale i zaměstnancům. U nás máš na výběr nespočet možností, kterým směrem se rozvíjet a jak posouvat svou kariéru dál. Záleží jen na tobě. Jedno ti ale můžeme slíbit okamžitě: ten, kdo na sobě chce pracovat a je týmový hráč, se v Deloitte rozhodně neztratí.

Audit

Auditor je takový finanční detektiv. Pracuje v terénu, tedy v samotném zázemí klienta, aby co nejlépe poznal všechny jeho procesy a nasál firemní atmosféru. Musí detailně prozkoumat obchodní aktivity klienta, srovnat je s údaji z účetních uzávěrek a vyhodnotit všechny rizikové oblasti. Na většinu těchto činností však má náš auditor už dnes chytré technologie z naší vlastní dílny. V Deloitte jsme vždy o krok napřed a už dávno víme, že automatizované nástroje a roboti práci nejen zjednoduší, ale také zefektivní a zpřesní. A naši odborníci se tak mohou věnovat náročnějším a zajímavějším úkolům.

Daně

Daňové a účetní zákony i nařízení se často mění, vyznat se v nich, to je pro spoustu firem pořádný oříšek. Naši daňoví poradci jim ale dokáží vytrhnout trn z paty, pomáhají firmám vyřešit konkrétní účetní a daňové případy, nebo za ně přebírají celou účetní agendu formou outsourcingu. Hodně přitom řešíme, jak procesy pomocí softwarových nástrojů zautomatizovat.

Poradenství

Bez nás by si klient musel vybudovat vlastní tým expertů, s námi získá komplexní poradenství i know-how pod jednou střechou. Pomůžeme se strategií, složitým projektem, se zaváděním moderních technologií, s převzetím rodinné firmy i expanzí do zahraničí. Práce konzultanta kombinuje odbornost a kreativitu, která se díky různorodosti projektů neomrzí. 

Právo

Jako právníci víme, že svět se mění a že je potřeba zavčasu na změny reagovat. Nekopírujeme jen paragrafy ze zákona, snažíme se o kreativní přístup, čteme v předpisech mezi řádky, hledáme inovativní řešení. U našich advokátů podporujeme samostatný přístup, hledání vlastní cesty i způsoby, jak případ vyřešit. To samé platí u koncipientů, které od samého začátku zapojujeme do probíhajících případů. A nejen to, v rámci Deloitte Legal funguje tým Technology, což jsou právníci, kteří rozumí IT a novým technologiím a právě na tyto oblasti se specializují.Finanční poradenstvíFinanční poradenství se zaměřuje na fúze a akvizice. U nás budeš pracovat jak pro majitele, kteří prodávají svoji firmu a hledají investora, tak pro kupující společnosti. Ať už je jejich cílem vstup na nový trh, či posílení vlastního podnikání.

Řízení rizik (Risk Advisory)

Riziko posiluje výkonnost a vedoucí společnosti na trhu moc dobře vědí, že právě rizika jsou zdrojem konkurenční výhody. Společně s našimi špičkovými odborníky budeš klientům pomáhat, aby dostali pod kontrolu reputační, provozní, finanční, regulatorní či kybernetická rizika.


Obor firmy

Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Elektrotechnika a energetika, Farmacie a zdraví, Státní a veřejná správa, Technologie

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní právník Firemní psycholog Firemní sportovní tým Fitness v kanceláři Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Originální kanceláře Osobní koučink Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dovolenou Relaxační zóna Sick days Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Vzdělávací kurzy Zaměstnanecké akcie Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Jak to u nás vypadá

Novinky od Deloitte Česká republika

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Analytik - Audit.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Python vývojář pro Analytics tým.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Associate - Valuation.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Strategický junior konzultant pro energetiku - vhodné pro absolventy.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Business analytik/consultant - pojišťovnictví.