Devoteam, s.r.o.

0 pozic Sledovat
Devoteam, s.r.o. logo
Devoteam, s.r.o.
Devoteam má kořeny ve Francii, ale pobočky má již v 20 zemích světa a pracuje pro něj víc než 8000 zaměstnanců. Založili ho bratři Stanislas a Godefroy de Bentzmann, kteří ho stále vlastní a do jeho fungování vtiskli svůj specifický podnikatelský mindset, kterého se firma drží po celou dobu.

Česká pobočka vznikla v roce 2005 a od začátku ji vede Sylvain Bernolle. Jejími klienty jsou zejména střední a velké firmy po celé Evropě, kterým pomáhá s digitální transformací a propojením byznysu s technologiemi. 


V Praze, Ostravě a Bratislavě se specializují na implementace ServiceNow pro celou skupinu a stabilně tak působí jako International Centre of Excellence pro ServiceNow. Zároveň posilují své zaměření v oblasti Cybersecurity a zahajují lokální spolupráci s Googlem, jedním z klíčových partnerů Devoteamu. 
V Ostravě funguje Managed Services tým, který poskytuje podporu pro klientské systémy. Mise pro blízkou budoucnost je vybudování poboček v Rakousku a Švýcarsku, které budou orientované na lokální business development. A samozřejmě také posilování a růst všech tří lokálních poboček. Těží především ze synergií mezi jednotlivými pobočkami a každý přírůstek do sítě znamená  zvětšení delivery power.


Obor firmy

Technologie

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Novinky od Devoteam, s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku ServiceNow Consultant (Prague).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku ServiceNow Training Program in Prague - launch your IT career!.