Digital First Marketing Group s.r.o.

0 pozic Sledovat
Digital First Marketing Group s.r.o. logo
Digital First Marketing Group s.r.o.
Společnost Digital First Marketing Group s.r.o. patří do skupiny eD group - ekosystému firem v oblasti IT, obchodu, softwarových řešení, komunikace, e-commerce, technologií a partnera pro digitální transformaci spolu se společnostmi eD system, DNS, E Linkx, Dileris a Technology Hub.


Jsme marketingová skupina, která v sobě spojuje zkušenosti a know-how několika digitálních agentur a technologických firem. Kreativita a inovace tak v naší práci hrají obrovskou roli, neméně důležité je ale pochopení byznysu našich klientů a reálný dopad spolupráce na jejich obchodní výsledky. Tímto cílem se řídíme při tvorbě strategií a obsahu, produkci, vývoji, nastavování výkonnostních kampaní a všech dalších činnostech. 

Chcete se k nám přidat a zapojit se do projektů DFMG? Využít své znalosti, kreativitu, strategické přemýšlení, smysl pro pořádek nebo jinou skvělou vlastnost? Dejte nám vědět a pobavíme se, co s tím uděláme. 

  • V DFMG vymýšlíme, tvoříme, organizujeme, ale také fotíme a natáčíme. Od toho máme celý interní multimediální tým propojující kreativce z oblasti komerční a televizní tvorby se zkušenými filmaři a dokumentaristy. 
  • Na počátku naši zkušení projektoví manažeři zjišťují, jaké jsou potřeby klienta, co skutečně firmu trápí, nebo jakých výsledků potřebujete dosáhnout. Zpracovávají co nejlepší podklady pro strategicko-kreativní tým, který následně pracuje na tom, co v naplňování cílů klienta pomůže. 
  • Weby, videa, kampaně, aplikace, to všechno nevzniká nahodile. Aby do sebe jednotlivé součásti komunikace klienta zapadaly do nejmenšího detailu, od toho jsou tu naši marketingoví stratégové a kreativci. 
  • Tým složený ze specialistů na online i offline komunikaci, content manažerů nebo copywriterů se postará o tvorbu obsahové strategie a její následnou realizaci. 
  • Víme, jak precizně zacílit a aktivním způsobem oslovit přesně vydefinovanou cílovou skupinu stávajících i potenciálních zákazníků, jak jim doručit potřebné sdělení či jak je přivést na požadovaný web. 
  • Naše grafické studio a vývojový tým zpracují zadání tak, aby byl výsledek vizuálně atraktivní, a přitom maximálně funkční a užitečný. Aby zapojil inovace, odpovídal současným trendům a obstál v kontextu budoucího vývoje. 

Obor firmy

Marketing

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

Dovolená navíc Homeoffice Kariérní růst Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvky na kulturu Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní

Náš tým

homepage.emailSubscribe.title

homepage.emailSubscribe.description

homepage.emailSubscribe.footer

Novinky od Digital First Marketing Group s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Manažer klientského servisu / Account Director.