DIGNITY, s.r.o.

0 pozic Sledovat
DIGNITY, s.r.o. logo
DIGNITY, s.r.o.
DIGNITY je investiční uskupení firem se zaměřením na moderní technologie, internetovou reklamu a tvorbu webových služeb. Jsme ti z nejlepších a jsme tu už od roku 2008. Všechny naše společnosti jsou na českém trhu výjimečné. V našich týmech najdete kreativitu a unikátnost. Do našeho portfolia patří vydavatelství, mediální zastupitelství, výkonnostní agentura a technologické společnosti.

Díky takto širokému záběru a kombinaci silných stránek jednotlivých týmů mohou naše jednotlivé společnosti nabízet svým klientům více služeb a řešení najednou. Pro klienty je tak komunikace a spolupráce s námi efektivní a výhodná, protože se dokážeme přizpůsobit i unikátním potřebám.

AntiAdblock.com, s.r.o. - Pomáháme vydavatelům znovu nabýt schopnost zobrazovat reklamu i uživatelům s ad blockem a podporujeme je v jejich snaze zachovat své služby přístupné zdarma pro všechny uživatele. Napomáháme jim navyšovat výnosy z prodeje reklamního prostoru překonáváním většiny známých reklamních filtrů.

ARBOmedia, s.r.o. - je přední interaktivní mediální zastupitelství poskytující služby v oblasti displej, video a mobilní reklamy. Jako součást vlastní reklamní sítě nabízí produkty založené na prověřených technologiích pro podporu efektivní komunikace on-line reklamy.

Performax.cz – Technologická platforma pro optimalizaci vašeho reklamního prostoru. Pomáháme optimalizovat a monetizovat reklamní prostor vydavatelům. Využíváme k tomu vlastní, prověřenou adserving technologii a programatické reklamní systémy.

Performio.cz - Děláme výkonnostní kampaně pro celou řadu klientů od spotřební elektroniky, módy či potravin, až po kosmetické nebo finanční společnosti. Touha po inovacích ve světě online reklamy nás žene kupředu! Naše práce není jen o skvělých kampaních a metrikách. Řešíme problémy. Jsme kreativní. Občas musíme vystoupit z komfortní zóny. A vždycky se snažíme pochopit, co je opravdu potřeba pro poskytování těch nejlepších služeb.

TISCALI MEDIA, a.s. - je tradičním provozovatelem internetových médií a služeb, které měsíčně oslovují více než 6,7 milionu uživatelů. Mezi projekty patří zpravodajský portál Tiscali.cz s aktualitami komentáři a rozhovory. Dále v portfoliu najdete specializovaný web o vědě Nedd.cz, největší a nejstarší web o počítačových hrách a videohrách Games.cz, web zaměřený na esport Profigamers.cz,, datové uložiště Úschovna.cz a mnoho dalších projektů.

Obor firmy

E-commerce

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Novinky od DIGNITY, s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Junior Operations Specialist.