Areál Mladé Buky

0 pozic Sledovat
Areál Mladé Buky logo
Areál Mladé Buky
Kdo jsme? Areál Mladé Buky je rodinný podnik s celoročním provozem nacházející se ve východních Krkonoších nedaleko Trutnova. Našimi zákazníky jsou zejména rodiny s dětmi, které k nám v zimě přicházejí za lyžováním, v létě pak za zábavním parkem, bobovou dráhou a dalšími aktivitami.

Čeho bychom chtěli dosáhnout?

Nesnažíme se konkurovat velkým resortům, protože velký resort zkrátka nejsme. Namísto toho se snažíme využít našeho komornějšího prostředí a poskytovat hostům ty nejlepší možné služby, které si mohou užít v klidné atmosféře menšího resortu. Proto aktuálně budujeme nový stabilní tým, se kterým můžeme naše služby kontinuálně rozvíjet, aniž bychom si nechali ujet vlak mezi sezónami.Jaké jsou naše hodnoty?

Areál tvoří hlavně lidé, proto je pro nás alfou a omegou spokojený a sehraný tým. Pokud by tým nefungoval, jen těžko by se nám dařilo udržovat příjemnou atmosféru a stálou kvalitu služeb. 

Zaměstnance si pečlivě vybíráme a stejně tak se o ně i staráme. Víme, že abychom mohli v práci podávat ty nejlepší výkony, musíme být spokojení také v soukromém životě. Dáváme si pozor na to, aby i v náročné sezóně měli všichni dostatek volna a času na odpočinek i své blízké. A jak to u nás chodí? 

Tam, kde to jde, praktikujeme pozitivní motivaci. Za chyby a přešlapy zaměstnance nijak nepostihujeme, naopak se je ale snažíme odměňovat, když se něco povede. 

Jak už jsme zmínili výše, spokojený tým je pro nás velmi důležitý. Panuje u nás pohodová a přátelská atmosféra, a často se spolu setkáváme i mimo práci nebo týmové akce. Jsme zkrátka taková jedna velká rodina.

Stabilita v životě je důležitá, zejména pak ta finanční. Díky celoročnímu provozu a možnosti práce na HPP tuto stabilitu dokážeme našim zaměstnancům nabídnout. 


Tak co, líbí se vám, co děláme a jak to děláme? 

Chtěli byste se stát součástí našeho týmu? Pak se mrkněte na naše otevřené pozice a pokud se v některé zhlédnete, rádi se s vámi potkáme a probereme veškeré možnosti! 

Obor firmy

Cestovní ruch a ubytování

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Novinky od Areál Mladé Buky

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme obsluhu prodeje do a půjčovny lyžařského vybavení. 🎿.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Office Master pro lyžařskou školu Areálu Mladé Buky.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme zasněžovače ❄️.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme pokladní do lyžařského areálu. 🚠.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme svědomitou uklízečku do lyžařského areálu.