Divadlo Bez zábradlí s.r.o.

0 pozic Sledovat
Divadlo Bez zábradlí s.r.o. logo
Divadlo Bez zábradlí s.r.o.
Jsme oblíbené divadlo v centru Prahy. Naše komedie, dramata a muzikály spojuje hlavně důraz na silné emoce a nezapomenutelné herecké výkony.

Rodinné divadlo v srdci Prahy

Divadlo Bez zábradlí je rodinné divadlo, které před více než třiceti lety založila manželská dvojice Hana a Karel Heřmánkovi. Od té doby jsme uvedli desítky inscenací a stovky repríz. Soustředíme se na herecky orientovaná představení a na to, aby od nás každý večer diváci odcházeli se silným zážitkem – ať už to je radost z kvalitní komedie, dojetí z muzikálu či zadumání z intenzivního dramatu.

Oblíbení umělci na prknech Divadla Bez zábradlí

Jsme pyšní na to, že pravidelně spolupracujeme s předními osobnostmi českého divadla a že se na naše jeviště stále vracejí oblíbení herci. V naší dramaturgii navazujeme na třicetiletou tradici kultivovaných komedií, které nyní systematicky doplňujeme i o hry, které nemusejí pouze pobavit, ale u kterých se divák i zamyslí. Spolupracujeme s partnerskými organizacemi na společensky prospěšných či kulturně vzdělávacích akcích a pravidelně pořádáme koncerty. 

Milujeme divadlo

Tím, co nás ale vystihuje nejvíc a nejlépe, je upřímná láska k dobrému divadlu. Každý večer, kdy můžeme zaujmout a rozjasnit srdce stovek diváků v hledišti, je nám tou největší odměnou i motivací. 

V posledních letech jsme nastudovali řadu představení, na která jsme skutečně hrdí. Jedním z nich je třeba jazzový muzikál Cabaret, kde kromě řady talentovaných herců (z nichž jeden byl za svůj výkon nominován na cenu Thálie) hraje i devítičlenný orchestr. 


Obor firmy

Kultura

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

Homeoffice Pet-friendly office Přátelské prostředí Příspěvky na kulturu Sick days Telefon

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Divadlo Bez zábradlí s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Máme pro Vás hlavní roli, které nelze odolat - Provozní ředitel/ka Divadla Bez zábradlí 🎭.