DODO

0 pozic Sledovat
DODO logo
DODO
Jsme data-driven logistická služba pro e-commerce, retail a rychlé občerstvení. Využíváme pokročilé technologie a data, aby usnadnil firmám doručení zboží k zákazníkům a snížil negativní dopad na městské prostředí. Za poslední čtyři roky se naše tržby zvýšily o 8427 % a nehodláme se zastavit. Naopak! Rosteme a rozšiřujeme náš „doďácký“ tým. Přidej se k nám na cestě za chytřejší logistikou.

KDO JSME?

Chytrá kurýrní služba, která vznikla proto, aby lidem zjednodušovala život a šetřila čas.Využíváme moderních technologií, abychom doručili zásilku k zákazníkovi rychle, nebo v době, kdy se mu to nejvíce hodí. Snažíme se být co nejohleduplnější k životnímu prostředí díky vysoce efektivnímu managementu logistiky.To co děláme, fakt umíme! Našich služeb využívají i společnosti, pro které zlepšujeme nejen logistiku, ale také zákaznický zážitek. S radostí doručujeme jejich produkty k zákazníkům v co nejkratším čase.


PROČ K NÁM?

Na kontě máme řadu ocenění a z miniaturní kurýrní služby o pár lidech jsme vyrostli na více než 1500 kurýrů v ulicích, kteří doručují zboží spolehlivě a s úsměvem. Díky nám e-shopy a další podnikání hravě překonávají překážky spojené s logistikou, zatímco se soustředí na rozvoj svého byznysu. A největší radost? Tu nám dělají spokojení zákazníci. Doručujeme jim zboží ještě v den objednávky. 

  • Kromě ČR rozvážíme v 6 dalších zemích a chystáme se do Německa
  • Vybudovali jsme vlastní logistickou platformu a flotilu více než 1000 CNG aut
  • Doručili jsme již přes 7 000 000 objednávek pro klienty jako Tesco, KFC nebo Košík
  • Jsme nejrychleji rostoucí česká firma dle Deloitte Technology Fast 50 CE

Najdeš nás v Karlíně

V roce 2021 jsme se přestěhovali do nových kancelářích Scott.Weber Workspace - Praga Office & Garden. Kanceláře jsme si nechali navrhnout na míru tak, aby se nám v nich skvěle pracovalo. Samozřejmostí je dostatek prostoru, nejmodernější technologie, vybavené kuchyňky a privátní zahrada.

d7c947611359c294795bc2e3e0dd3a19.webp

Pro soustředěnou práci i relax

Kromě kanceláří a zasedaček u nás najdeš třeba i hernu, nahrávací studio nebo coworkingový prostor Sprint Lounge. Není tak problém u nás využívat prostor pro soustředěnou práci, ale i kvalitní relax. Rádi se scházíme jak společně u kvalitní kávy, tak s klienty a našimi partnery.

a5b160f4d664bae4f27f900d7a7a704f.webp

DoDo je o lidech

Už dávno nejsme tým o pár lidech, ale i tak se snažíme vzájemně poznávat. Kromě pravidelných firemních akcí skočíme čas od času po práci „na jedno“ nebo pořádáme grilovačky. Zažij, jaké to je těšit se do práce.
Obor firmy

Doprava, logistika a zásobování

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní sportovní tým Homeoffice Kariérní růst Občerstvení na pracovišti Originální kanceláře Pet-friendly office Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Vzdělávací kurzy

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od DODO

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Posel dobrých věcí - staň se DoDo kurýrem pro rozvoz nákupů 🛒.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Rozvážej radost - hledáme DoDo kurýra pro rozvoz jídla 🍜.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku User & Technical Support 👨🏻‍🔧.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku R&D Developer (.NET 6, C#) 🧑‍🔬.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Recruiter 🚀.