dolphin consulting a.s.

0 pozic Sledovat
dolphin consulting a.s. logo
dolphin consulting a.s.
Zabýváme se konzultační a implementační činností v oblasti Business Intelligence. Pomáháme malým i velkým firmám řídit výkonnost podniku a neztratit se v záplavě dat. Pokrýváme celé portfolio služeb zaměřených na datovou integraci, plánování, analýzy, reporting, tvorbu skórkaret a dashboardů.

Jsme delfíni, ale neplaveme v tom.

Mořem dat se plavíme již od roku 2009. Za tu dobu jsme se v místních vodách stali velkým a silným hejnem. Pomáháme firmám neztratit se v záplavě dat, ale naopak v nich objevit poklady, díky kterým zvýší svoji výkonnost. Integrujeme jejich data a zpřístupňujeme jim je tak, aby je mohli snadno analyzovat, nacházet v nich zajímavé souvislosti a informace pro zlepšení jejich byznysu.

Dodáváme Business Intelligence řešení postavené na nejmodernějších technologiích jakými jsou Power BI, Pentaho, Spotfire, Postgre SQL, Qlik Sense, Microsoft Azure, IBM Cognos, Amazon RedShift  a další cloudové nástroje. Pracujeme pro výrobní firmy, banky, farmaceutické společnosti, univerzity, automobilky, engineeringové firmy, ale třeba také pro Úřad pro civilní letectví, Jadernou elektrárnu Temelín a pro mnohé další.

HLEDÁME

Mezi nás delfíny hledáme lidi a ne zdroje. Záleží nám na společných hodnotách, chceme, aby všichni rozuměli tomu, co a proč děláme.

Často a rádi hledáme nové delfíny s důrazem na soft-skills.

54cefd16e2f67eab9dd3a7414cebded0.jpg

NABÍZÍME

V našem moři je bohatá zásoba zajímavých projektů. Umožníme dělat věci, které člověku jdou a baví ho a v těch ho podporujeme.

Budeme dál dbát na rozvoj prostřednictvím konferencí, školení a workshopů, naší BI akademie, umožníme získat nejeden certifikát či "bečku".
95391205aa5664e0a35101f68b99eeff.png

Sice jsme v posledních letech vyrostli na téměř 90 delfínů, pořád si ale zachováváme pohodovou firemní kulturu a rodinnou atmosféru (zn.: společné snídaně, odpolední pivo a večerní LAN párty nebo deskovky included).

2e90b5aeb149a45bbcd3c72f104e2e37.jpg
Takže pokud si troufáte na nové datové výzvy, chcete posunout své analytické schopnosti o level výš a zároveň hledáte podporu a přátelský kolektiv, pak se naše delfíní hejno může stát i vaší srdcovou záležitostí.                                 

Obor firmy

Technologie, Umělá inteligence

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Služební auto Cafeteria Čas na vlastní projekt Firemní psycholog Homeoffice Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Parkoviště Pet-friendly office Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Náš tým

Kde nás najdete

dolphin consulting a.s.

Radlická 14, 150 00 Praha 5-Anděl, Česko
Litvínovská, 190 00 Praha 9-Prosek, Česko
Vlnena 5, 602 00 Brno-Brno-střed, Česko