DP Parts s.r.o.

0 pozic Sledovat
DP Parts s.r.o. logo
DP Parts s.r.o.
Společnost DP parts s.r.o., je oficiálním zastoupením německé společnosti IWETEC pro Českou republiku. “IWETEC……více než myslíte!” nejsou pouze prázdná slova. Společnost IWETEC byla založena v roce 1989 jako obchodní společnost v oblasti prodeje výrobků pro opravárenství a údržbu. Více než 350 zaměstnanců prodává výrobky IWETEC více než 180 000 zákazníků z Německa, Rakouska, Nizozemí, Belgie, Polska a České Republiky.

Již od roku 2001 působíme na trhu jako dodavatel náhradních dílů pro stavební a silniční stroje, vrtné soupravy a kompletní těžkou mechanizaci. 

Přicházeli jsme každý den do styku se servisy, řemeslníky a údržbáři, což vedlo k tomu, že se na nás stávající zákazníci stále častěji obraceli s dotazy, zda bychom byli schopni dodávat i pomocné přípravky technické chemie, nářadí a svářecí materiály. Jelikož jsme nechtěli směšovat tyto produkty s oborem náhradních dílů, byla založena společnost DP parts s.r.o.

Společnost DP parts s.r.o. tak přirozeně rozvíjí podnikatelské aktivity související s daným odvětvím údržby ve strojírenských, automobilových, zemědělských i potravinářských oborech. Impulzem pro vznik společnosti DP parts s.r.o. byla i možnost obchodního zastoupení německé společnosti IWETEC GmbH, která působí na evropském trhu již od roku 1989. Právě možnost vyhovět našim stávajícím zákazníkům v požadavcích na kvalitní sortiment pomocných přípravků v dílenských nebo výrobních provozech nás svedla dohromady s německou kvalitou produktů IWETEC. Od 1.dubna 2017 jsme oficiálním zastoupením německé společnosti IWETEC pro Českou republiku a rádi Vás přesvědčíme o tom, že slogan “IWETEC……více než myslíte!” nejsou pouze prázdná slova.

Značka IWETEC patřící do obchodní skupiny LANGGROUP potažmo Wilhelm Lang GmbH & Co. KG, je další zavedenou značkou působící na evropském trhu již od roku 1989. Více informací k obchodním značkám a celé skupině LANGGROUP získáte na uvedeném odkazu: http://langgroup.de/

Obor firmy

Prodej a obchod

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

Služební auto Čas na inovace Finanční bonusy Notebook Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

Novinky od DP Parts s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Obchodní zástupce DP PARTS s.r.o..