Dudr Tools s.r.o.

0 pozic Sledovat
Dudr Tools s.r.o. logo
Dudr Tools s.r.o.
Jsme špičkou ve výrobě pilových pásů! Zakládáme si na férovém a osobním přístupu k našim zaměstnancům i zákazníkům. Naše výroba je specifická a unikátní a právě proto u nás najdete skvělou partu, která si vychází vstříc a řeší problémy společně.

Jsme rostoucí firma, která působí v oblasti strojírenského a dřevozpracujícího průmyslu již od roku 1992. 


Sídlíme v Sazovicích u Zlína, kde jsme v roce 2018 vybudovali novou průmyslovou výrobní halu, ke které v letošním roce otevřeme novou část. 

e6bcdbb9ff5dadbcae06c52611f6d4d6.jpg

 V současné době zaměstnáváme cca 100 pracovníků. Uznáváme tradiční hodnoty jako důvěryhodnost a spolehlivost. I v této těžké době se snažíme dbát na výběr pracovníků, z toho důvodu jsou naše výběrová řízení delší. Chceme, aby nový člověk do našeho týmu zapadl a bylo mu tu s námi dobře!

4b154c086ccad589d887c16d0004c05b.jpg1936dbaa3fe0df0f85086e6daf18d650.jpg

Poskytujeme komplexní služby včetně poradenství a servisu v oblasti pilových pásů, pilových listů i kotoučů a zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a zaměstnanci. Svoz i rozvoz zajišťujeme vlastními vozy v týdenních intervalech v rámci České republiky, Slovenska, Rakouska i Německa. Máme mnoho zákazníků po celém světě (Bosna a Hercegovina, Rumunsko, Litva, Holandsko, Finsko, Austrálie, atd.) a všem klientům, kterým dodáváme dřevozpracující nástroje, se snažíme být dobrým partnerem. 

8875ef3e495fdab565b02e3583d776ac.jpg

Díky dlouholetým zkušenostem jsme si vybudovali mezi dřevozpracujícími podniky v České republice a na Slovensku dobrou pozici na trhu, která stále sílí zejména díky našim neustálým inovacím výrobních technologií a investicím do vývoje. Máme vlastní vývojové centrum, ve kterém zaměstnáváme přední specialisty v oboru, což nás staví před konkurenci. 


Obor firmy

Dřevozpracující průmysl, Strojírenství

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Stabilní firma Teambuilding Výhodný mobilní tarif

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Dudr Tools s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme obchodního zástupce(kyni)! Pohodového člověka, který umí našim zákazníkům nejen prodat naše skvělé pilové pásy, ale také poradit s nastavením pily tak, aby dosahovali co nejlepších výsledků!.

V rámci úpravy mzdového systému jsme navýšili nástupní mzdy!

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Saw doctor - Sazovice - Co to je? Přijďte se podívat!.