eD system a.s.

0 pozic Sledovat
eD system a.s. logo
eD system a.s.
Společnost eD system a.s. patří do skupiny eD group - ekosystému firem v oblasti IT, obchodu, softwarových řešení, komunikace, e-commerce, technologií a partnera pro digitální transformaci spolu se společnostmi DNS, E Linkx, DFMG, Dileris a Technology Hub.

V našich týmech se staráme o zákazníky, aby měli zboží, když potřebují. Na náš sortiment spoléhají přední české e-shopy i tradiční kamenní prodejci IT a elektra. Kolegové dokáži zajistit u výrobců dlouhodobá partnerství, která přináší stabilitu celého eDečka. 

Nepracujeme ve velkoobchodě s IT, fungujeme v sofistikovaném obchodním ekosystému, který přináší každodenní pracovní výzvy …

"V eDečku jsem výkonným ředitelem už pátým rokem, celkově už hezkých 16 let! Před pěti lety mi dali akcionáři důvěru díky znalosti prostředí distribuce, nákupních procesů, analýze dat a porozumění souvislostí, tak nyní já věřím v naši sílu, která je hlavně v lidech.

Prostředí, ve kterém podnikáme, je náročné a vysoce konkurenční. Mění se očekávání zákazníků, jejich požadavky a podmínky dodavatelů. Velmi si cením, že máme tým lidí, kteří se dokáží přizpůsobit a zároveň se neleknout ledasjaké výzvy, inovace… Zároveň si zachováváme optimistický pohled a přátelské prostředí.

Neváhám zapojit se do našich týmových aktivit s ostatními kolegy, loni mě třeba přemluvili k firemnímu štafetovému běhu, tak i kolegové mají možnost podílet se na strategických a inovativních projektech, které jsou součástí řízení firmy a její strategie.

Dynamika je klíčová v našem uvažování i v procesech. A s námi ji prostě zažiješ."

Petr Slouka - Výkonný ředitel eD system


Chceme být lídrem středoevropského regionu v distribučním ekosystému. Pokročilými digitálními technologiemi rychle a jednoduše propojovat výrobce a poskytovatele služeb se širokým prodejním kanálem. Odbornost našich zaměstnanců a masivní datová základna zajistí našim obchodním partnerům konkurenční výhodu. 


 

Součástí ekosystému eD je více než 300 známých světových značek.

Patří mezi ně i kompletní špička trhu IT a spotřební elektroniky. Na nejvyšší partnerské úrovni působíme coby oficiální distributoři značek HP, Samsung, Acer, Western Digital, Canon, Microsoft a dalších uznávaných výrobců. Na náš sortiment a služby spoléhají přední české e-shopy i tradiční prodejci IT a elektra. Zásobujeme například CZC.CZ, Alza.cz, DATART, Amazon, Electro World, AUTOCONT nebo MALL.CZ.


33a8e4da8a261a192ac8ea70b161c2b5.png

Obor firmy

Prodej a obchod

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Dovolená navíc Firemní sportovní tým Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od eD system a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Produktový manažer se ❤️️ pro IT a mobily.