Edwards s.r.o.

0 pozic Sledovat
Edwards s.r.o. logo
Edwards s.r.o.
Edwards je světovým lídrem v poskytování unikátních řešení v oblasti vakuových technologií. Naše výrobky – vývěvy – jsou nedílnou součástí téměř všech druhů výrobních, měřících a analytických procesů.

Společnost Edwards je globálním lídrem v oblasti vakua a snižování emisí. Jsme hrdí na to, že vedeme celé odvětví a posouváme hranice vědy a dodáváme našim zákazníkům inovativní produkty, které jsou nezbytné při výrobě produktů a zařízení pro váš každodenní život.

Díky více než 100 letům zkušeností je společnost Edwards partnerem pro desítky tisíc zákazníků v nejdůležitějších výrobách po celém světě. Vakuum je potřebné v různých odvětvích od energie přes výrobu oceli až po náročná prostředí vesmírné simulace a výzkum v oblasti fyziky. Všude, kde uvidíte požadavky na vakuum, najdete společnost Edwards v čele. Jsme hrdí na to, že ovlivňujeme životy lidí – od léků přes mobilní telefony, počítače, kávová zrna až po auta a chemikálie. Naši práci děláme zodpovědně a zajišťujeme udržitelnou úroveň inovací a zároveň pomáháme našim zákazníkům udržet si konkurenční výhodu a provozní dokonalost.

Společnost Edwards je součástí skupiny Atlas Copco, švédského poskytovatele řešení pro průmyslovou produktivitu.

V České republice společnost Edwards působí v Olomouckém kraji  - v blízkosti Olomouce má výrobní závod v Lutíně a distribuční centrum v Hněvotíně. Dále působí v Brně, kde se nachází její servisní centrum. V Lutíně pracuje více než 500 vysoce kvalifikovaných zaměstnanců, kteří se podílí nejen na výrobě, ale též na vývoji nových produktů a designu systémů konfigurovaných dle požadavků zákazníka. Prostory závodu jsou moderní, čisté a klimatizované.

Obor firmy

Strojírenství

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Edwards s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Finanční Analytik/Analytička - možnost i zkráceného úvazku.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku CNC Obráběč / Obráběčka s náborovým příspěvkem 15 000 Kč.