Epico International s.r.o.

0 pozic Sledovat
Epico International s.r.o. logo
Epico International s.r.o.
Epico vzniklo v létě 2014, kdy se Martin Habina s Romanem Nováčkem rozhodli, že by chtěli podnikat společně. Rozhodli se zaměřit pro příslušenství na chytrá zařízení kompatibilní se značkami jako je například Apple a Samsung, které Martin našel v roce 2013 na své první cestě do Číny. Pro oba byla důležitá kvalita, moderní technologie, ale také udržitelnost a ekologie. To vše v kombinaci s minimalistickým funkčním designem, aby veškeré příslušenství nejen že perfektně fungovalo, ale aby také dobře vypadalo, a to ať už na pracovní schůzce, v domácnosti či na cestách. A na těchto hodnotách staví do dnes, díky čemuž firma aktuálně působí na více než 25 světových trzích a patří mezi hlavní dodavatele řetězců Apple Premium Reseller.

Koho hledáme?

Epico hledá týmové hráče, kteří jsou schopni pracovat společně i samostatně. Čeká tě mnoho různých úkolů na každodenní bázi, a pro to je velmi důležitý time management a zvládaní zpracování i ASAP úkolů. Pro Epico nejsou ani tak důležité tituly, jako chuť pracovat a učit se novým věcem. A naprosto zásadní je, abys lidsky zapadnul do kolektivu a cítil se dobře v kanceláři, kde budeš pobývat každý den.

Hodí se vědět

#beproud vyjadřuje postoj společnosti k životu i byznysu a cílem je budovat dlouhodobé spolupráce s klienty i dodavateli, tak, aby byli v souznění s další klíčovou hodnotou – udržitelností. Epico používá kvalitní materiály a snaží se produkovat co nejmenší množství odpadu a eliminovat podíl plastů v našem balení.

Pro zaměstnance je připravená zrekonstruovaná kancelář s krásnou terasou, kde se přes léto dá obědvat a je to ideální místo na grilovačky. V kuchyňce najdeš nepřeberné množství čajů, oříšků, jogurtů, ale také ledničku plnou bylinek a salátů. Samozřejmostí jsou pak různé teambuildingy či posezení po práci u piva.

Obor firmy

Technologie

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat Cafeteria Čas na inovace Čas na vlastní projekt Firemní účetní Homeoffice Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Přátelské prostředí Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

Jak to u nás vypadá

Novinky od Epico International s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Copywriter.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Key Account Manager.