EY

0 pozic Sledovat
EY logo
EY
Jsme konzultanti. Klientům pomáháme uspět, realizovat jejich sny a dělat práci den za dnem efektivněji. EY už není jenom Audit a Daně. Specializujeme se také na Forenzní služby, Consulting nebo Strategie a transakce. Mezi naše klienty patří dvacet firem z české TOP 30, ale radíme i start-upům nebo začínajícím podnikatelům. Naše kanceláře najdeš v Praze, Brně i Ostravě. Pracujeme ale u klientů doslova po celém Česku a republiku máme proježděnou jako málokdo. V Česku je nás už tolik, že vybrat lokalitu na vánoční večírek je každoroční výzva. Je nás totiž už skoro 1 300 a ve Florentinu zabíráme celých pět pater. A jak se nám v EY žije? To najdeš na našem kariérním webu www.cestasey.cz nebo na Instagramu EY Česká republika.


Právě k nám hledáme nové kolegy do oddělení Technology Consultingu. Bez správně nastaveného IT dnes totiž nefunguje žádný byznys! A že těch problémů v systémech a procesech není vůbec málo. Může to být výběr nového systému, nastavení oprávnění nebo třeba nezvládnutá implementace. A právě s tím a dalšími IT zapeklitostmi pomáhají klientům naši Programátoři, Architekti, IT projekťáci, Business a IT analytici, ale taky kolegové z týmů IT Auditu, Datové analytiky, Robotické automatizace procesů (RPA) nebo Kybernetické bezpečnosti.


V EY zkrátka spojujeme výjimečné lidi, abychom společně vytvářeli lépe fungující svět. A když máš přístup k největším firmám na trhu, dokážeš svět kolem sebe změnit jedinou dobrou otázkou. Troufneš si?

Obor firmy

Ekonomika a podnikové finance, IT Bezpečnost, Ostatní, Technologie

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Kariérní růst Multisport karta Notebook Osobní koučink Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Skvělý tým profesionálů Stravenky Telefon Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní

Novinky od EY

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Software Development Lead/Architekt – Tech Solution Delivery.