Erwin Quarder CZ

0 pozic Sledovat
Erwin Quarder CZ logo
Erwin Quarder CZ
Rodinná německá společnost Erwin Quarder byla založena v roce 1971, panem Erwinem Quarderem. Aktuální výrobní místa máme v Německu, USA, České republice, Mexiku a Číně. Jsme přední výrobce plastových dílů. Patříme mezi špičky v oboru technologie 2K a záliskových dílů. Erwin Quarder CZ vznikl v roce 2005, od roku 2007 se zabýváme výrobou plastových dílů výhradně pro automotive průmysl. Mezi naše hlavní zákazníky patří: Bosch, Kiekert, Vitesco, ZF.

Nabízíme prostředí středně velké společnosti, kde klademe důraz na hodnoty lidského přístupu a vzájemné spolupráce. V roce 2019 naši zaměstnanci zhodnotili svoji spokojenost v zaměstnaneckém průzkumu na 80%. Firma se zaměřuje na péči o zaměstnance, poskytuje 5 týdnů dovolené, stravenkovou kartu a další motivační složky mzdy. 

Naši zaměstnanci ve výrobě prokazují svoji spokojenost zejména loajalitou, mnozí z nich u nás pracují od vzniku pobočky v České republice. Samozřejmostí je pro nás adaptační proces pro každého nového pracovníka a vzdělávání našich zaměstnanců s ohledem na výrobní technologii, používaný německý a anglický jazyk a dovednosti ve vedení lidí.

Obor firmy

Výroba a průmysl

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Dovolená navíc Finanční bonusy Kariérní růst Multisport karta Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Stabilní firma Stravenky

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
němčina Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Erwin Quarder CZ

https://www.facebook.com/ErwinQuarderCZ/