Expert Architects

0 pozic Sledovat
Expert Architects logo
Expert Architects
V roce 2022 se společnost Expert Architects, s.r.o. dohodou svých partnerů, zakladatele skupiny EBM Ľubomíra Vaise a Ing. arch. Petra Vacka, vyčlenila z EBM Group a stala se stoprocentním právním nástupcem původní společnosti EBM Expert, s.r.o. Expert Architects, zkrácené též EXA, navazuje na svoje úspěchy dosažené svojí činností v architektuře a projekční činnosti za více než desetiletí.

Strategií společnosti Expert Architects, s.r.o. je zaujmout klienty jedinečností poskytovaných služeb ve smyslu záruk za kvalitu, profesionality všech svých pracovníků a jejich vzájemné zastupitelnosti,  informovanosti a flexibility. 

Od prvního kontaktu s klientem jsme otevření jeho záměrům a spolu s ním řešíme všechny otázky tak, aby k úspěšné realizaci záměrů vedla nejefektivnější možná cesta. Zakládáme si na solidním přístupu ke svým zaměstnancům a subdodavatelům, snažíme se být korektním a uctivým partnerem. 

Rozumíme našim klientům a partnerům. Rozumíme tomu, co děláme.

f8cae5cfb0267dfc4c8ec0b6be5bed13.jpg


Ve vlastních návrzích usilujeme o racionální architekturu s jasně čitelnými motivy sledujícími v širších souvislostech kontext každé jednotlivé zakázky – z pohledu klienta, místa, obsahu i času. 

Cílem našich architektonických návrhů jsou přehledná a inovativní řešení tvořená v souladu s konstrukčními požadavky, zajišťující efektivitu a splnění nároků i očekávání klientů. 

Náš architektonický tým je složen z nadaných architektů, kteří mají bohaté reference a zkušenosti z předních architektonických kanceláří, a které spojuje vědomí společných vizí a cílů. 

58c903ffd25ae359bea77e9d292fc200.jpg


Co nabízíme:

  • Zázemí velké a stabilní společnosti podílející se na zpracování největších a nejvýznamnějších zakázek v oboru se zaměřením na využití aktuálních trendů a nových technologií. 
  • Moderní a inspirativní pracovní prostředí v nové kancelářské budově na pražském Smíchově.
  • Flexibilní pracovní dobu nebo dovolenou nad rámec běžných zvyklostí.
  • K dispozici mobilní telefon, služební vůz, podpora při sebevzdělávaní i profesním osobním rozvoji. 

0f12d96520159e31743b166e9dc08e82.jpg

Obor firmy

Stavebnictví a reality

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Originální kanceláře Osobní koučink Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Expert Architects

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Projektant do zavedené projekční kanceláře 🚀.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme architekta pro atraktivní projekty 🎯 Vítáme zkušené architekty.