Extra Online Media

0 pozic Sledovat
Extra Online Media logo
Extra Online Media
Jsme online vydavatelství Extra Online Media a patříme do portfolia investiční skupiny Pale Fire Capital, do které patří mimo jiné i Aukro, Semantic Visions, Favi nebo Scuk.

Do našeho portfolia se řadí druhý nejčtenější bulvární deník eXtra.cz, nejnavštěvovanější web o vaření Toprecepty.cz, ženský lifestylový magazín o módě, kosmetice, nebo zdraví Lifee.cz, společenský a názorový magazín G.cz, internetová televize primárně s vlastní produkcí OneTV a web Extralife.cz, kde najdete od všeho trochu. 

Jak vypadá práce u nás? 

Nejsme vázáni korporátními pravidly a každý má prostor pro vlastní realizaci. S otevřenou náručí uvítáme ambiciózní lidi s inovativním myšlením a chutí do práce. Našim lidem dáváme flexibilitu a svobodu v tom, jak přistoupí ke své práci. Důležité jsou pro nás výsledky. Náš tým tvoří primárně kreativci a o zábavu je v kanceláři postaráno. 😊Sídlíme v moderních kancelářích v Praze.

Pracovní příležitosti u nás máte pro jednotlivé redakce, v obchodním týmu, ale třeba i na backoffice. Aktuálně obsazované pozice naleznete na našich kariérních stránkách: https://www.extra.cz/stranka/kariera

A že jste nenašli vypsanou pozici, která je přímo pro vás? I tak napište na marketa.nekolova@eom.cz a třeba ji vymyslíme na míru. 


Pár zajímavost na závěr:

  • Weby EOM navštěvuje více než 5 mil. čtenářů měsíčně.

  • V newsroomu EOM najdete relaxační koutek a samozřejmě i televizní stěnu. Občas, když je šéfredaktor eXtra.cz zrovna na pracovní schůzce, na ní běží Simpsonovi.😊 

  • Web eXtra.cz baví nejen čtenáře, ale samozřejmě i jeho tvůrce! Třeba když pořádáme speciální redakční tipovačky o různé ceny.

  • Satirický pořad Čauky lidi s Petrem Jablonským patří ke stálicím značky eXtra.cz.

  • Náš ženský web Lifee.cz spolupracuje s velmi šik ženskou, herečkou Miluškou Bittnerovou. Mrkněte na její talkshow Na kafeečko.

  • Toprecepty.cz generují nejen stovky nových a nových receptů, ale i videa. Teď jsme se navíc vrhli do výroby knih a kalendářů.

  • Na G.cz působí skvělý satirický kreslíř Vain. Jeho koláže rozechvívají bránice nejen na Twitteru.

  • Náš video OneTV.cz tým má vlastní super studio, ve kterém se točí talkshow, komentáře a brzy už i podcasty.

  • A je toho ještě mnohem více…


Obor firmy

Média, reklama a PR

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

homepage.emailSubscribe.title

homepage.emailSubscribe.description

homepage.emailSubscribe.footer