Fair Venture

0 pozic Sledovat
Fair Venture logo
Fair Venture
Fair Venture s.r.o. je konzultační a podpůrná společnost v oblasti společenské odpovědnosti (CSR) a firemní udržitelnosti. Na konci naší spolupráce před Vámi bude firma, která je atraktivní pro své zaměstnance, zákazníky i obchodní partnery. Firma 21. století, která je moderní se vším všudy, přispívá pro dobro planety a je inspirací pro ostatní. Firma, na kterou můžete být hrdí!

Jsme konzultačka v udržitelnosti Fair Venture. Vznikli jsme před 3 lety z přesvědčení, že soukromý sektor je klíč k udržitelnému rozvoji, a současně podnikům chybí expertíza a správné nástroje ke skutečně efektivní cestě k udržitelnosti. Našimi klienty jsou větší české firmy a korporace, které profesionálně doprovázíme na jejich cestě k udržitelnému podnikání. 

Pracujeme komplexně a součástí našich služeb jsou analýzy udržitelnosti, stakeholder dialogy, zpracování nefinančních reportů, nastavení strategií i vzdělávání a koučink. 

Zakládáme si na kvalitě, profesionalitě a jsme přesvědčeni, že naše práce významně přispívá k udržitelnému životu budoucích generací. Jako organizace jsme ve fázi expanze a v naší práci vidíme velký potenciál. Preferujeme organický růst založený na poctivé práci a schopných lidech, se kterými máme dobré vztahy. Ctíme naše hodnoty a jejich sdílení v rámci týmu.Analýza udržitelnosti

Analýzy udržitelnosti ve firmě a jejím okolí vám poskytnou ucelená data pro informované rozhodnutí. Výstupy jsou nezbytné pro vytvoření dobré strategie a ukazují, kde jsou pro Vaší společnost největší hrozby a kde naopak příležitosti. 

Strategie a implementace udržitelnosti

Strategie udržitelnosti udává firmě směr, čím se zabývat a čeho dosáhnout, aby byla rok od roku udržitelnější. Bez ní je CSR jen seznam dobročinných aktivit.

Komunikace udržitelnosti dovnitř i ven

Komunikace a zapojení vedení i zaměstnanců jsou nejdůležitějšími články firemní udržitelnosti. Pokud se tyto dvě činnosti správně uchopí, jedná se o unikátní příležitost pro firemní prosperitu, budování firemní kultury a zlepšení dobrého jména společnosti. 

Nefinanční reporting (CSR report)

CSR report (Zpráva o udržitelnosti) je vizitka vaší firmy. Shrnuje, jaké konkrétní kroky se ve firmě podnikly směrem k větší udržitelnosti, v čem jste uspěli a nakolik jste naplnili své cíle. Tento dokument vám pomůže zúročit veškerou vynaloženou snahu, vyhodnotit postup a zvýšit povědomí o vaší firmě. 

Vzdělávání ve firemní udržitelnosti

Firemní udržitelnost je řemeslo, které má svá pravidla a nástroje. Rádi vám předáme naše know-how a naučíme Vás a celý Váš tým, jak dělat udržitelnost systematicky a profesionálně. 

Poslechněte si rozhovor s naším CEO:

"Kdo neřeší udržitelnost, hazarduje s úspěchem firmy", říká Dan Heuer z Fair Venture 


c7127b5bb850bee4eeb541c903d84d9a.jpg

Obor firmy

Služby

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

Čas na inovace Homeoffice Originální kanceláře Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Profesionální
čeština Profesionální

Náš tým

Novinky od Fair Venture

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Senior Consultant ESG - učíme firmy myslet a žít udržitelně.