Faumod s.r.o.

0 pozic Sledovat
Faumod s.r.o. logo
Faumod s.r.o.
Nosným programem společnosti Faumod s.r.o. je výroba kování pro střešní okna. Jedná se o výrobu s vysokými nároky na přesnost a na odolnost proti povětrnostním vlivům, kdy vstupní polotovary jsou opracovávány soustružením, frézováním, lisováním a ohýbáním, následně pak galvanicky zinkovány a smontovány do výsledného kování. Montáž je vysoce automatizovaná za použití moderní montážní linky.

Společnost je zaměřena na strojírenskou výrobu v oblasti obrábění na dlouhotočných automatech Citizen a Manurhin - Tajmac ZPS a dále pak na výrobu tvarovaných ocelových výstřižků lisováním z ocelových plechů. Pro spojování pří montáži sestav dílů a mechanismů na okenní kování používáme hlavně nýtování za studena včetně použití nejmodernějších postupů v současnosti světově nejvyspělejší nýtovací technologie BalTec.Firma Faumod s.r.o. vznikla v roce 2007 jako nástupce firmy - fyzické osoby, která v daném oboru působí od roku 2000 a nyní má 24 stálých zaměstnanců.

Společnost disponuje vlastním vývojovým a projekčním oddělením, moderně vybaveným pracovištěm zaměřeným na strojírenskou výrobu a dále pak montážními dílnami speciálizovanými na sestavování kování pro okenní systémy.  V rámci poskytování služeb ve strojírenské oblasti pak mimo jiné spolupracuje na vývoji dílů pro automobilový průmysl.

V rámci vývoje a přípravy projektové dokumentace disponujeme a využíváme moderní softwarové vybavení - programy CAD a SolidEdge.  Pracovníci zaměřeni pro oblast vývoje kování pro okenní systémy mají více než patnáctileté zkušenosti od tvorby koncepčního záměru, projektové přípravy, zhotovování prototypů až po výrobu technologických zařízení a seriovou výrobu kování pro střešní okna. Tyto výrobky vyráběné společností Faumod se již řadu let montují do oken, které jsou úspěšně prodávány do více než třiceti zemí světa.Konstrukční tým společnosti je spolutvůrcem řadu unikátních technických řešení. Mezi nimi jsou vynálezy dvou celosvětově chráněných výrobků pro firmu Fakro PP Sp. z o.o. se kterou firma Faumod s.r.o. úzce spolupracuje.

Obor firmy

Výroba a průmysl

Jak to u nás vypadá

Novinky od Faumod s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Nástrojař/ka - frézař/ka - soustružník do naší rodinné (a převážně ženské) party v Českém Těšíně ⚙️ Ranní směna 7,5h, mzda až 38 000 Kč + další odměny, 5 týdnů dovolené ✅.