Faurecia Interiors Pardubice, s.r.o.

0 pozic Sledovat
Faurecia Interiors Pardubice, s.r.o. logo
Faurecia Interiors Pardubice, s.r.o.
Ve společnosti Faurecia je naším posláním globálního automobilového a technologického lídra inspirovat bezpečnější, pohodlnější, přizpůsobenější a udržitelnější mobilitu. Vyvíjíme inovativní technologie pro kokpit budoucnosti a vytváříme pokročilá řešení, která formují budoucnost mobility. V našem nepřetržitém úsilí jde o dokonalost, rychlost a kvalitu. Naše transformace pokračuje a pozitivně ovlivňuje svět. Pracujeme na výzvách, na kterých záleží.

Sídlíme celkem ve 35 zemích světa. V České republice můžete najít osm závodů, které se zaměřují na výrobu sedaček, interiérových dílů a výfukových systémů. V současné době se kromě Pardubic nacházíme v Mladé Boleslavi, Písku a Plzni, kde zaměstnáváme kolem 5000 zaměstnanců. 

Uplatnění u nás najdete především v oborech štíhlé výroby, procesního a vývojového inženýrství, BOZP, projektového řízení, kvality, logistiky, finančního controllingu a HR.

V Pardubicích jsme jedním ze dvou Faurecia závodů v České republice, který spadá do divize „interiéry“ a zaměřuje se na výrobu textilních a plastových dílů pro automobilový průmysl. V rámci rodiny Faurecia jsme unikátní díky kombinaci 2 technologií – vstřikování plastů a termoformátování textilií.

Ke skupině Faurecia Group jsme se připojili v roce 2012 a stali se tak členem mezinárodní, dynamické a rychle se rozvíjející společnosti. Mezi naše přední zákazníky patří TPCA, GM, BMW a Škoda.

Na závěr Vám rádi představíme naše klíčové hodnoty, které nás charakterizují:

 

Obor firmy

Auto - moto

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Dovolená navíc Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní spoření Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Výhodný mobilní tarif

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Novinky od Faurecia Interiors Pardubice, s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Inženýr kvality - Zákaznický kontakt.