Faurecia Seating Plzeň s.r.o.

0 pozic Sledovat
Faurecia Seating Plzeň s.r.o. logo
Faurecia Seating Plzeň s.r.o.
Ve společnosti Faurecia je naším posláním globálního automobilového a technologického lídra inspirovat bezpečnější, pohodlnější, přizpůsobenější a udržitelnější mobilitu. Vyvíjíme inovativní technologie pro kokpit budoucnosti a vytváříme pokročilá řešení, která formují budoucnost mobility. V našem nepřetržitém úsilí jde o dokonalost, rychlost a kvalitu. Naše transformace pokračuje a pozitivně ovlivňuje svět. Pracujeme na výzvách, na kterých záleží.Sídlíme celkem ve 35 zemích světa. V České republice můžete najít osm závodů, které se zaměřují na výrobu sedaček, interiérových dílů a výfukových systémů. V současné době se kromě Plzně nacházíme v Mladé Boleslavi, Písku a Pardubicích, kde zaměstnáváme kolem 5000 zaměstnanců. 

Uplatnění u nás najdete především v oborech štíhlé výroby, procesního a vývojového inženýrství, BOZP, projektového řízení, kvality, logistiky, finančního controllingu a HR.

V Plzni sídlí nejmladší závod v České republice, provoz jsme zahájili v roce 2013. Fungujeme v režimu Just In Time, což znamená, že nemáme téměř žádné skladové zásoby. Výroba je u nás velmi dynamická, jelikož sedačky se necelý den po výrobě montují do hotových aut značek BMW, Opel, VW a Mercedes v Německu a Holandsku. 

Závod má kolem 700 zaměstnanců a pořád se rozrůstá. Díky novým ambiciózním projektům potřebujeme posily a těšíme se na setkání s Vámi!


Na závěr Vám rádi představíme naše klíčové hodnoty, které nás charakterizují:Obor firmy

Auto - moto

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Dovolená navíc Finanční bonusy Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní spoření Teambuilding Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
němčina Komunikativní

Náš tým

homepage.emailSubscribe.title

homepage.emailSubscribe.description

homepage.emailSubscribe.footer

Jak to u nás vypadá

Novinky od Faurecia Seating Plzeň s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Inženýr kvality pro nové projekty.