FINIDR, s.r.o.

0 pozic Sledovat
FINIDR, s.r.o. logo
FINIDR, s.r.o.
Jsme jedním z největších výrobců knih v pevné a měkké vazbě ve střední Evropě. Držíme a pokračujeme v tiskařské tradici našeho regionu, která skýtá více než dvě stě let. Za 29 let působení na trhu jsme se stali významným a tradičním zaměstnavatelem. Tiskneme a knihaříme 24 hodin 7 dnů v týdnu a aktuálně zaměstnáváme přes 600 zaměstnanců.

a5338ff5f722d51ecee5bb3bf24082e2.png

Naše tiskárna se řadí mezi největší offsetové tiskárny ve střední Evropě. V Českém Těšíně navazujeme na polygrafickou tradici regionu Těšínska, kde se její počátky datují do roku 1805.

Zakládáme si na zodpovědnosti, kvalitě a dodržování termínů. To jsou hlavní důvody, proč s námi spolupracuje řada významných tuzemských i evropských nakladatelů.

Pravidelně vyvážíme až do 45 zemí světa, kam směřuje roční produkce 33 miliónů vyrobených knih.  Od vzniku FINIDRu v roce 1994 jsme vyrobili už přes 400.000.000 knih.

Veškeré důležité výrobní technologie máme zdvojeny. Kompletní výrobní cyklus u nás probíhá pod jednou střechou. Tisk barevných publikací a jiných tiskovin provádíme na nejmodernějších tiskových strojích Heidelberg. Naší předností je také kvalitní knihařské a dokončující zpracování, k němuž využíváme moderní stroje zn. Kolbus, Wohlenberg, Heidelberg, Müller Martini a další.

V roce 2012 jsme vybudovali interní vzdělávací centrum FINIDR Akademie, které má za cíl rozvíjet dovednosti a prohlubovat znalosti našich zaměstnanců napříč celou tiskárnou.Udržitelný rozvoj a společenská odpovědnost jsou pro FINIDR prioritní témata. Každým rokem svými aktivitami kompenzujeme dopad na životní prostředí. Proto jsme přišli se závazkem, že za každou realizovanou zakázku vysadíme jeden nový strom.

Iniciovali jsme vznik oboru polygrafie a tiskař na střední odborné škole v Českém Těšíně.

Podporujeme školy, školky, neziskové organizace a aktivity dětí i studentů v našem okolí.

Není nám lhostejný osud nechtěných dětí. Podporujeme projekt BabyBox na záchranu narozených dětí a přispíváme finančním darem na provoz babyboxů v České republice.Aktivně se účastníme kampaně Celé Česko čte dětem na podporu pravidelného předčítání dětem.

Spolupracujeme s neziskovou organizací Zdravotní klaun, která přináší humor a radost hospitalizovaným dětem, geriatrickým pacientům a dalším potřebným v oblasti zdravotnictví.


Obor firmy

Vydavatelství, tisk a polygrafie

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Homeoffice Parkoviště Příspěvek na penzijní spoření Stabilní firma Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
polština Komunikativní
slovenština Komunikativní

Jak to u nás vypadá

Novinky od FINIDR, s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Elektromechanik strojů a elektrozařízení, Český Těšín – náborový příspěvek až 50 000 Kč a zkrácená pracovní doba.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vedoucí expedice, Český Těšín - patříme mezi největší výrobce knih ve střední Evropě 📚 Zkrácená pracovní doba a spousta tradičních i netradičních benefitů 🙌.