Fontea a.s.

0 pozic Sledovat
Fontea a.s. logo
Fontea a.s.
Společnost Fontea a.s. byla založena v roce 1991. Zakladateli společnosti jsou potomci původních majitelů, kteří navázali na tradici výroby a prodeje nealkoholických nápojů v Deštné. Od roku 2004 je majoritním a od roku 2006 jediným vlastníkem polská nadnárodní společnost Maspex Wadowice. Fontea a.s. vyrábí kompletní portfolio ve Veselí nad Lužnicí. Její sortiment zahrnuje kompletní nabídku nápojů od pramenitých vod AquaBella přes nápoje ochucené (s nižším obsahem cukru a s podílem umělých sladidel) až po nápoje s klasickou výraznou chutí a sladkostí. Fontea a.s. patří mezi největší výrobce nealkoholických nápojů v České republice.

Společnost FONTEA používá pro výrobu nápojů pouze vysoce kvalitní technologické zařízení od renomovaných zahraničních dodavatelů.

Technologie je uzpůsobena na formáty a výrobu lahví 1,5l/2,0l a 5,0l. Lahve jsou vyráběny z PET za pomoci použité technologie vyfukování lahví. Lahve jsou dále dopravovány do prostoru plnění.Tento prostor je opatřen filtrací vzduchu „ultra clean“.

S použitím tohoto systému je zaručena mikrobiologická čistota plnění produktů a možnost výroby bez konzervačních látek.

Použitá technologie má veškeré atesty a je v souladu s platnou legislativou.


3ce7f87745e16e47b276a302ca372eec.jpg


Výhodná pozice areálu Fontea a.s. nám umožňuje 100% efektivní logistické služby pro naše zákazníky. V současné době disponujeme skladovými systémy s kapacitou 16.000 paletových pozic.

Distribuci výrobků zajišťuje Fontea a.s. prostřednictvím externích přepravních společností. Denní kapacita areálu je 100 kamiónů.

Obor firmy

Výroba a průmysl

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Novinky od Fontea a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme Řidiče VZV a skladníky pro největšího výrobce nealko nápojů v ČR.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme obsluhu výrobní linky pro největšího výrobce nealko nápojů v ČR.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Kontrola kvality ve výrobě nápojů Veselí n.L. 💦 Praxe není nutná, zaučíme Tě! 🎉 Čistý provoz, 5 týdnů dovolené, 13. mzda a další benefity.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme Elektrotechnika pro největšího výrobce nealko nápojů v ČR.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Kontrola kvality ve výrobě nápojů Veselí n.L. 💦 Praxe není nutná, zaučíme Tě! 🎉 Čistý provoz, 5 týdnů dovolené, 13. mzda a další benefity.