FOXCONN Czech Republic

0 pozic Sledovat
FOXCONN Czech Republic logo
FOXCONN Czech Republic
Jsme světová jednička v poskytování kompletních IT řešení, výrobě spotřební elektroniky a komponent pro komunikační a elektronická zařízení. Vyrábíme všechny součásti osobního počítače s výjimkou čipů. Mezi naše zákazníky patří renomované společnosti světového významu. V České republice nás můžete najít v Pardubicích a v Kutné Hoře.

34b7b7e27807617636431d8eb5f7fa11.jpg

Být světovou jedničkou není snadný cíl. Musíme totiž nejen překračovat standardy svých konkurentů, ale také nastavovat laťku, kterou se ostatní snaží překonat. Na prvním místě jsou pro nás proto naši zaměstnanci. Jen s podporou všech členů týmu můžeme dosáhnout něčeho udržitelného. Snažíme se tedy z Foxconnu vytvářet společnost, na kterou jsou lidé hrdí. To by ale nešlo bez našich zákazníků. Musíme je proto stavět do samého středu toho, co děláme. 

Pilíře, na nichž stojíme

Kromě mise a vize má každá společnost definované i hodnoty, které vyjadřují hlavní principy a pravidla fungování organizace. Hovoří o tom, JAK společnost naplňuje svou misi a vizi.Foxconn si vzal za své tyto čtyři hodnoty:

5dabc3ee2acbaefb84e13906aedefbba.jpg

Rozvoj technologií

Přestože každý zaměstnanec potřebuje pro svou práci jiné technologie, jedno mají společné. Musí být na té nejvyšší úrovni. Jen tak dokážeme být efektivnější v zavádění procesů automatizace, digitalizace i tzv. business intelligence. Díky tomu zjednodušíme výrobní procesy na lince a opakující se kancelářské úkony, odstraníme zbytečnou administrativu, urychlíme schvalovací procesy a budeme umět zpracovat nejrůznější data tak, abychom mohli činit lepší rozhodnutí.

c9dd27f1c60244e32999ad9af17dac63.jpg

Rozvoj procesů

Požadavky zákazníků se neustále vyvíjejí. Abychom ochránili naši marži i vlastní konkurenceschopnost, musíme bez ustání hledat způsoby, jak zlepšit efektivitu ve všech oblastech našeho podnikání. Odstraňujeme zbytečné kroky v jednotlivých procesech, což přináší řadu benefitů nejen pro naše zákazníky, ale i pro nás. Je přitom třeba ale vždy zajistit, že změny jsou přínosné pro obě strany.

Rozvoj komunity

Snažíme se být dobrým sousedem a součástí společnosti, ve které fungujeme. Chceme proto pozitivně přispívat městům i regionům, ve kterých se nacházejí naše závody. Nadále se budeme chovat odpovědně k životnímu prostředí a budeme vyvíjet iniciativu vedoucí ke snížení naší uhlíkové stopy. Budeme hledat udržitelná řešení a rozvíjet silná partnerství s místními asociacemi, školami i organizacemi.

026f76d7b37d186b27c0f1aec4a9e74b.jpg

Rozvoj zaměstnanců

Všichni chceme vědět, že máme možnost růstu. Individuální rozvoj zaměstnanců je proto neopomenutelnou částí pracovní motivace. Pokud si chceme udržet pozici světové jedničky, musíme mít kompetentní a schopné zaměstnance. Jen motivovaní pracovníci nás mohou posouvat vpřed. Všichni musíme hledat nové výzvy a zlepšovat naše dovednosti. Úkolem vedoucích týmů, manažerů i ředitelů divizí je proto vyhledávat talenty a rozvíjet potenciál nás všech.

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od FOXCONN Czech Republic

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Leader/ka náborového týmu v Kutné Hoře.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vedoucí týmu podpory cizinců (m/ž).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku SMT procesní inženýr (m/ž) - náborový příspěvek 50 tisíc Kč 💰, nový projekt elektromobility 🚙🔌.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Finanční kontroler (M/Ž) - kvotace, analýzy, přefakturace.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku ⚠ Specialist/ka EHS - BOZP, PO, prevence rizik ve výrobní společnosti.

Kde nás najdete

FOXCONN Czech Republic

U Zámečku 27, 530 03 Pardubice IV-Pardubičky, Česko
Karlov 245/245, Kaňk, 284 04 Kutná Hora, Česko