Free architects s.r.o.

0 pozic Sledovat
Free architects s.r.o. logo
Free architects s.r.o.
Free architects je ateliér zabývající se přípravou projektů v investiční i soukromé výstavbě. Naše služby můžete využít během přípravy a realizace obytných, komerčních nebo administrativních budov. Zabýváme se také veškerými návrhy interiérů.

DEVELOPMENT A KORPORÁTNÍ KLIENTELA
Nabízíme urbanistické návrhy souborů staveb a jednotlivých budov, projektovou přípravu, optimalizování produktů, redesign existujících projektů a související projekční práce. Dále nabízíme podporu prodeje, realizace a dekorování vzorových bytů. V oblasti komerčních staveb, obchodních a kancelářských prostor nabízíme zkušenosti s navrhováním showroomů, obchodů, gym a spa provozů, restaurací, kaváren a  malých obchodní nebo výstavních stánků.

INDIVIDUÁLNÍ BYDLENÍ
V oblasti individuálního bydlení nabízíme návrhy rodinných domů, vil a rekonstrukcí. Zajistíme související projektovou přípravu a získání stavebního povolení. Pomůžeme vám s výběrem vhodného dodavatele a provádíme dozor během realizace stavby. Dále nabízíme návrhy a realizace interiéru do těchto domů nebo i jiných staveb pro bydlení a bytů nebo jen jednotlivých místností (např. kuchyně, obývák, ložnice, pracovna, koupelna).

Obor firmy

Služby

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Jak to u nás vypadá