Gamartis s.r.o.

0 pozic Sledovat
Gamartis s.r.o. logo
Gamartis s.r.o.
Vývoj, konstrukce a výroba precizních vstřikovacích forem na plasty, optimalizace a opravy forem, dodávky prototypových dílců pro automobilový a elektrotechnický průmysl.

Společnost GAMARTIS, s.r.o. je významným dodavatel nástrojařských výrobků a služeb pro automobilový a elektrotechnický průmysl.

Zákazníkům nabízí komplexní řešení zakázek technologického vývoje výlisku, konstrukci a výrobu formy, vyzkoušení, ověření procesu vstřikování a předání zákazníkovi. Jako související služby nabízíme opravy a modifikace forem,  výroba přesných nástrojařských výrobků a prototypových dílců.

V naší společnosti jsou zkušení a kvalifikovaní konstruktéři, technologové a nástrojaři, což zaručuje vysokou kvalitu našich výrobků. Vývojová a konstrukční pracoviště jsou vybavena CAO systémy, které plně komunikují se systémy v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu.

Vedení společnosti klade veliký důraz na uspokojování potřeb zákazníků neustálým zvyšováním kvalifikace pracovníků, modernizaci strojního vybavení a využití nejnovějších technologií ve výrobě.

Společnost je jistě i nadále chce být stabilním a spolehlivým dodavatelem pružně reagujícím na potřeby a očekávání zákazníků.

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Novinky od Gamartis s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Obchodně-technický prodejce se zájmem o strojírenskou automatizaci a průmysl 4.0. s vybroušenou komunikací⚙️ Zaškolíme Vás a budete se dál vzdělávat 🎓 Šance pro absolventy technických oborů.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku CNC frézař a CNC obráběč v Žatčanech u Brna 👌 5 týdnů dovolené, 13. plat a bonusy, 2 směny.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme nástrojaře - zámečníka k nám do Žatče ⚙️ Dobrou práci rádi dobře odměníme 💸.