GARTAL Management a.s.

0 pozic Sledovat
GARTAL Management a.s. logo
GARTAL Management a.s.
Můžete se na nás spolehnout. Stavíme pro vás nové byty již od roku 2002. Máme za sebou řadu úspěšně dokončených projektů v Praze a okolí s více než pěti sty byty. Naše projekty jsou vysoce hodnoceny v odborných soutěžích a získali jsme za ně již několik ocenění. Aktuálně realizujeme další bytové projekty s více než 450 novými byty. Kvalita, individuální přístup a vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě.

Od založení v roce 2002 se skupina společností GARTAL zaměřuje na budování dlouhodobých hodnot. Věnujeme velkou pozornost kvalitě provedených prací a uvědomujeme si jedinečnost a individualitu každého klienta či obchodního partnera.

Hlavní náplní našich aktivit v současné době je developerská a investiční činnost v oblasti rezidenčních a komerčních nemovitostí. Nedílnou součástí našich činností jsou komplexní operace v oblasti zprostředkování prodeje a nákupu bytových a nebytových jednotek, rodinných domů a pozemků, které poskytujeme našim klientům prostřednictvím profesionálního prodejního týmu.
Naše portfolio zahrnuje řadu úspěšně realizovaných projektů a stovky prodaných nemovitostí. Našich služeb využívají nejen kupující či nájemci jednotek, ale také investoři či investiční skupiny.

Obor firmy

Stavebnictví a reality

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní psycholog Firemní sportovní tým Firemní účetní Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Pet-friendly office Podporujeme diverzitu Přátelské prostředí Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Zaměstnanecké akcie Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

čeština Komunikativní

Náš tým

Novinky od GARTAL Management a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Přípravář Junior - Senior do stavební divize Gartal.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Stavbyvedoucí Junior / Senior - Stavební divize Gartal.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Finanční manažer - stavební divizie Gartal.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Finanční Manažer - Stavební divize Gartal.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Přípravář Senior/Junior.