GE Aviation Czech

0 pozic Sledovat
GE Aviation Czech logo
GE Aviation Czech
Jsme hrdí na to, že jsme součástí celosvětové sítě General Electric. Patříme do divize GE Aviation, která se drží na horních příčkách největších světových výrobců letadlových motorů. V naší pražské pobočce vyrábíme a vyvíjíme turbovrtulové letecké motory.


PRACOVAT PRO GE AVIATION?

Znamená být součástí velké rodiny, spolupracující napříč světem ve výrobě, vývoji a údržbě leteckých motorů. Jedinečnost GE Aviation Czech je skrytá v tom, že máme vývoj, výrobu, prodej i údržbu motorů pod jednou střechou.

KDE U NÁS MŮŽETE PRACOVAT?

  • Výroba

Ve výrobě se specializujeme na rotační součásti a máme také prototypovou dílnu vývojových projektů. Na montáži motor kompletujeme a pošleme na zkušebny. Tam motor testujeme, zda splňuje všechny požadavky, než jej vypustíme do vzduchu. To vše za podpory týmů technologie a administrativy.

  • Vývoj

Nejenom u nás vyrábíme, ale také vyvíjíme. Náš vývojový tým v Praze podporuje stávající výrobu a zároveň pracuje na nových projektech, jako třeba vývoj akrobatické verze motoru. V týmu Vývoje máme výpočtáře, konstruktéry, materiálové inženýry, inženýry letecké bezpečnosti a certifikace a další.

  • Administrativa

Naše výroba má k ruce silný tým logistiky, nákupčích, financí, IT, HR či kvality. Náš obchodní tým se stará o zajištění zakázek pro výrobu, servisní tým pak o naše motory v poli a následnou péči o zákazníka.

A NA ČEM AKTUÁLNĚ PRACUJEME?

Třeba na tomhle fešákovi níže na videu. 

Zbrusu nový turbovrtulový motor na trhu za posledních 50 let, za jehož vývojem a výrobou je celoevropská spolupráce různých částí GE Aviation. Na videu vidíte například naše letecké zkušebny v Hradci Králové.


Buďte součástí a tvořte budoucnost letectví!

Obor firmy

Výroba a průmysl

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní sportovní tým Fitness v kanceláři Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dovolenou Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Zahrada Zaměstnanecké akcie

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Jak to u nás vypadá

Novinky od GE Aviation Czech

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku ✈️ Technolog/žka v leteckém průmyslu - náborový příspěvek a plný hangár benefitů ✈️.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku ✈️ Projektový specialista - vývojová montáž ✈️ vítáme i absolventy technických oborů!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme leteckého mechanika ✈️ Technicky zdatné absolventy i ostřílené mechaniky - Náborový příspěvek, balíček benefitů, 6 týdnů dovolené.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Stáž snů pro nadšené strojaře! Pojď s námi pracovat na nejmodernějším leteckém motoru současnosti!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme Letecké mechaniky do party! ✈️.