Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.

0 pozic Sledovat
Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o. logo
Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.
Jsme GG Group, mezinárodní společnost v rodinném vlastnictví, která již 80 let patří k předním výrobcům vysoce kvalitních a technologicky náročných kabelů a vodičových svazků převážně pro automobilový průmysl. V ČR máme ne­jvětší pobočku – výrobní závod Mikulov s cca 1500 za­měst­nanci. Mezi naše zákazníky patří prestižní značky jako např. BMW, Audi, Porsche či Daim­ler.

Proč k nám?

Pracovat v GG znamená pracovat v zázemí mezinárodní společnosti, mít možnost nakouknout pod pokličku zajímavé oblasti průmyslu, získat příležitost používat cizí jazyky a možnost naučit se spoustu nových věcí. Velikost firmy s sebou nese spoustu možností ke kariérnímu růstu a výběrová řízení se vždy otevírají i interně.

Krátké videopředstavení našeho zázemí a technologií:

Co můžete v GG získat?

  • Zajímavou práci v moderním výrobním závodě soustřeďujícího se na výrobu kabelů a kabelových svazků pro přední světové automobilky.
  • Příležitost přinášet nové nápady, podílet se na vývoji a implementovat procesy.
  • Spolupráci na mezinárodní úrovni – v administrativních pozicích možnost využití anglického či německého jazyka na denní bázi.
  • Možnost kariérního růstu – výběrová řízení jsou vždy otevřená stávajícím zaměstnancům a máme velké množství interních přestupů.
  • Kompletní zaškolení – pracovníky výroby školíme ve vlastním školicím centru, na administrativní zaměstnance čeká propracovaný Onboarding day.
  • Motivující mzdové ohodnocení už od data nástupu – vždy přizpůsobujeme mzdu zkušenostem a očekáváním nového člena týmu.
  • Vyděláte si i ve výrobě – výkonnostní prémie až 2.200,- Kč, bonus za efektivní využití fondu pracovní doby 1.600,- Kč, nadstandardní příplatky dle směnnosti a náročnosti práce, štědře placené přesčasy.
  • Odměnu za loajalitu – věrnostní odměna 7.200,- Kč ročně k jubileu pracovní smlouvy pro všechny kmenové zaměstnance.
  •  Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů jako např. 25 dní dovolené, příspěvek na dojíždění či svoz firemními autobusy (ze směrů Hodonín, Břeclav a Znojmo), dotované stravování ve firemní jídelně, příspěvek na zdraví/vzdělání/cestování do systému Cafeteria ve výši 5.040,- Kč/rok nebo plně hrazená MultiSport karta, příspěvek na jazykové vzdělávání až 5.000,- Kč ročně, příspěvek na penzijní připojištění, různá školení a podpora osobního rozvoje, pro kancelářské pracovníky pak flexibilní pracovní doba a možnost občasné práce z domova. 
  • A mnoho dalších výhod... ozvěte se nám a zjistíte sami! Obor firmy

Výroba a průmysl

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Podporujeme diverzitu Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní spoření Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
němčina Komunikativní
slovenština Komunikativní
ukrajinština Komunikativní

Náš tým

Novinky od Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Electromechanical Assembly - help with change of employer.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Operátor nebo Operátorka výroby do moderního provozu v Mikulově!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Nástrojář lisovny do moderního závodu v Mikulově!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Šikovný skladník nebo skladnice do moderního závodu v Mikulově!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Zkušený účetní do moderního závodu v Mikulově!.