Classic Ski School, Harrachov

0 pozic Sledovat
Classic Ski School, Harrachov logo
Classic Ski School, Harrachov
Lyžování máme v krvi! Naše lyžařská škola Classic funguje od roku 1993. Jsme přímo u dolní stanice sedačkové lanovky na Čertovu horu v Harrachově, kde také provozujeme dětské lyžařské hřiště Brumíkovy lyžařské akademie pro naše nejmenší zákazníky.

Jsme moderní lyžařská škola s rodinnou atmosférou a téměř 30letou tradicí! 

7bb3a52a71bc827af85862a748458b7c.jpgNaše škola funguje v Harrachově, v jednom z hlavních krkonošských středisek již od roku 1993. Za tu dobu jsme naučili lyžovat a jezdit na prkně opravdu velké množství malých i dospělých zákazníků. Jedním z hlavních lákadel pro nejmenší návštěvníky je naše Brumíkova lyžařská školka. Ta se nachází na strategickém místě přímo u dolní stanice sedačkové lanovky v Harrachově – Rýžovišti. Profesní přípravu našich instruktorů zajišťuje Asociace profesionálních učitelů lyžování a lyžařských škol (APUL), která je členem mezinárodního sdružení lyžařských škola ISIA.

Součástí školy je také půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení využívající moderní odbavovací systém a skiservis.

Do našeho týmu hledáme nadšence, kteří chtějí strávit zimu na horách. Ideálně celou, určitě se ale domluvíme i na kratších termínech.


Vítáni jsou u nás i malí závodníci

V průběhu let se z naší lyžařské školy oddělil sportovní klub závodního sjezdového lyžování Ski Team HARRANTI Harrachov, který se účastní tuzemských i mezinárodních závodů a jeho členové pravidelně dosahují skvělých výsledků. Klub má ca. 70 členů ve věku od 5 let až do juniorských kategorií. 


Zázemí mezinárodní E-commerce společnosti 

Aktivity Classic Ski School zastřešuje firma GOLD SPORT s.r.o., která si důsledně zachovává rodinnou atmosféru. Díky tomu si v týmu tykáme, a když zrovna nejsme na lyžích, tak do práce chodíme v džínách a tričku. 

Hlavní činností firmy je prodej lyží, snowboardů, jízdních kol, tenisového vybavení a potřeb pro další outdoorové sporty pod obchodní značkou Levnelyze.cz. Internetový obchod Levnelyze.cz je jedním z nejvýznamnějších prodejců lyží a lyžařského vybavení na českém internetovém trhu a pobočky má také v Polsku (Topnarty.pl) a na Slovensku (Eski.sk). Sesterská německá společnost SPORT MAX GmbH pak provozuje internetové obchody Skiandbikes.de, Skiandbikes.at a Skiandbikes.com v Německu, Rakousku i dalších zemích Evropy. 

Díky úzké spolupráci s rakouským lyžařským regionem Dachstein West získávají zákazníci našich eshopů k nákupům skipas zdarma do této atraktivní lyžařské oblasti se 130 km sjezdových tratí. Kromě toho dostávají skipasy i do dalších slovenských, českých a polských lyžařských středisek, např. do Donoval, Harrachova, Orawky, Přemyslova, Gliczarowa Górnego, Monínce aj. 


fc8a33d049396495949420e3047cdc27.png

c65ad5ab9c8e3616704bb10687843f7e.jpg

Těšíme se na nové kolegy, naše rodinná atmosféra a zázemí Vás určitě potěší!


Obor firmy

Služby

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Náš tým

Novinky od Classic Ski School, Harrachov

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🔥🔥🔥 Zapálený instruktor lyžování nebo snowboardingu 🔥🔥🔥.