GoodData

0 pozic Sledovat
GoodData logo
GoodData
Vizí společnosti GoodData je bořit hranice v práci s daty a umožnit všem uživatelům dělat sebevědomá, daty podložená rozhodnutí bez nutnosti technických znalostí. Technologická platforma společnosti GoodData poskytuje škálovatelnou, real-time analytiku, díky níž firmy i jejich zákazníci mohou pracovat se svými daty jakožto jediným a jednotným zdrojem pravdy.

GoodData je jedním ze zakladatelů segmentu Data as a Service, který představuje budoucnost analytiky: v reálném čase, řízené, zabezpečné a škálovatelné. K dispozici je jak malým podnikům, tak velkým klientům. 

K dnešnímu dni pomohla již více než 140 tisícům předních světových firem dosáhnout jejich cílů v oblasti analytiky a práce s daty – od samoobslužné a embedovatelné analytiky přes strojové učení po Internet věcí.

Společnost GoodData má týmy a datová centra v USA, Evropě a Asii.  Mezi jejími zákazníky jsou přední softwarové společností, globální finanční a platební instituce a multibrandové e-commerce platformy.

Obor firmy

SaaS

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní psycholog Fitness v kanceláři Hackatony Herní zóna Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Pet-friendly office Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní spoření Příspěvek za darování krve Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Zaměstnanecké akcie Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Jak to u nás vypadá

Novinky od GoodData

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Sales Engineer.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku BI / ETL nadšenec (plný nebo částečný úvazek) - pro ty, kteří si rádi přispí! :-).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Technology Evangelist.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku React Developer.