GoodRequest

0 pozic Sledovat
GoodRequest logo
GoodRequest
Jsme tým zkušených vývojářů a designérů se sídlem ve střední Evropě. Naším posláním je vytvářet řešení zaměřená na uživatele. Prostřednictvím designu a technologií vytváříme digitální produkty pro odvážné a inovativní značky.

V roce 2013 jsme vznikli z úspěšného startupu.

Naše společnost byla založena v roce 2013 a u jejího zrodu stálo 5 členů úspěšného startupu TrashOut. Společnost GoodRequest tak začala psát svůj vlastní příběh jako digitální studio. 

Důvěřují nám globálnía inovativní značky.

Již několik let nám důvěřují světové značky jako ZSE, Tatra banka, Jaguar, Reiffeisen, Ringier Axel Springer, Nay, iKROS a další. Do projektů, které budujeme, vždy vkládáme srdce. 

Vracíme hodnotu zpět do komunity.

Jsme přesvědčeni, že bez ohledu na velikost by společnost měla být zodpovědná a pomáhat, jak jen může. Proto vyučujeme ve školách, pořádáme designové workshopy a podporujeme organizace. 

Naší vizí je tvořit smysluplný a zodpovědný digitální svět.

Naší misí je pomáhat ambiciózním firmám tvořit průlomová digitální řešení, která přinášejí hodnotu a posouvají společnost vpřed. 


Lidé na prvním místě.

Pokud chceš jít rychle, jdi sám. Pokud se chceš dostat daleko, pojď s námi. Nedostali bychom se tak daleko, kdyby pro nás lidé nebyli na prvním místě.

People-driven. Ve všem, co děláme.

Jsme skvělý tým s neobvyklou kulturou, bohatými benefity a výjimečnými projekty ze Slovenska. 

815979527142a421811c0e7dd469ae11.jpg


„Díky GR a zdejším lidem zažívám nejhezčí období za poslední roky. A nejen kvůli práci. Je to společný jmenovatel nás všech. Proto je velmi důležité, aby noví lidé cítili to samé jako já po několika letech.“

Maros Novak, senior ios develpoer GoodrequestHEAD OF IOS Maroš Novák

„Ve společnosti GoodRequest jsme jako rodina. Skvěle spolu vycházíme, chodíme spolu na večírky, řešíme spolu nejen pracovní, ale i osobní záležitosti a dokážeme se dobře doplňovat. Vždy společně najdeme správné řešení.“

HEAD OF PROJECTS Tomáš Vrabček

„Lidi a technologie spojujeme nejen v našich produktech. Všichni v GoodRequest mají možnost růst, učit se a posouvat společnost kupředu."

CTO Marek Spalek GoodrequestCTO Marek Špalek

 

 

Obor firmy

Technologie

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Čas na inovace Finanční bonusy Firemní sportovní tým Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Originální kanceláře Pet-friendly office Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvky na děti Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Vzdělávací kurzy Work life balance Zaměstnanecké akcie Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od GoodRequest

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Business Development Manager.