GRUPO ANTOLIN TURNOV s r.o.

0 pozic Sledovat
GRUPO ANTOLIN TURNOV s r.o. logo
GRUPO ANTOLIN TURNOV s r.o.
Grupo Antolin Turnov je součástí nadnárodní společnosti, jsme čelním představitelem ve výrobě interiérových dílů pro automobilový průmysl. Specializujeme se na vstřikování plastů a montáž interiérových dílů. Patříme k nejvýznamnějším zaměstnavatelům v regionu, aktuálně zaměstnáváme 1.100 zaměstnanců.

Jsme součástí nadnárodní společnosti a čelním představitelem ve výrobě interiérových dílů pro automobilový průmysl. Specializujeme se na vstřikování plastů a montáž interiérových dílů. Patříme k nejvýznamnějším zaměstnavatelům v regionu, aktuálně zaměstnáváme 1.200 zaměstnanců.

Vyrábíme převážně vnitřní výplně dveří, boční sloupky, stropní konzole, plastové obložení zavazadlového prostoru. Mezi naše hlavní zákazníky patří značky: Škoda Auto, Volkswagen, Volvo, Audi, Ford, Jaguar, Mercedes, Hyundai, TPCA, PSA, Renault a další.

Hlavní výrobní závod v Turnově zaměstnává 850 zaměstnanců. Ve výrobní jednotce Mladá Boleslav zaměstnáváme 200 zaměstnanců a v Příšovicích 150 zaměstnanců. Dopravní dostupnost do našich výrobních jednotek je zajištěna svozovými autobusy a disponujeme dostatečným počtem parkovacích míst.

V České republice vyrábíme pro významné výrobce automobilů, jakými jsou Škoda Auto, Volkswagen, Volvo, Audi, Suzuki, Ford, Jaguar, Mercedes, Hyundai, Renault.

Obor firmy

Auto - moto

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

U nás se domluvíte jazyky

čeština Rodilý mluvčí

Jak to u nás vypadá

Novinky od GRUPO ANTOLIN TURNOV s r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Mechanik/elektronik s láskou k 🚗 - Turnov, až 45.000 Kč a mnoho bonusů ✨.