H. A. S. spol s r.o.

0 pozic Sledovat
H. A. S.  spol s r.o. logo
H. A. S.  spol s r.o.
Společnost H. A. S. se na trhu pohybuje téměř třicet let a vytušili jsme, že obstojíme, jen pokud našim klientům vyřešíme co nejvíce starostí najednou. Naše služby tak pokrývají velkou míru potřeb řidičů a ostatních zákazníků, kteří potřebují sobě a svému vozidlu dát tu nejlepší péči.

S vývojem společnosti se ekvivalentně vyvíjel i její vozový park. Od původních vozidel IFA a Avia se vozový park postupem času rozšířil na soupravy MERCEDES, LIAZ, rozvozová vozidla DAF 45 a tahače návěsů DAF 85 pro potřeby mezinárodní kamionové dopravy. Začátkem roku 2000 se vozový park rozšiřuje o soupravy s velkokapacitními výměnnými nástavbami na podvozcích DAF 85. V následujících letech se začal vozový park výnamně rozrůstat. V návaznosti na zahájení spolupráce s Plzeňských Prazdrojem a.s. došlo k pořízení vozidel Mercedes-Benz Atego 1518, 1215, 815, a Mitsubishi Fuso Canter. V rámci sjednocení vozového parku v oblasti vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy došlo k obnově a rozšíření vozového parku o tahače návěsů DAF FT XF 95.480 a DAF FT XF 105.460 včetně nových návěsů PANAV a KRONE. Vzhledem k poptávce na trhu jsme pořídili nové velkoobjemové tandemové soupravy DAF FAR XF 95.480 a 105.460 s přívěsy PANAV a do segmentu přepravy kusových zásilek nákladní automobily DAF FA LF 450.220 se zvedacími čely. V současné době fungujeme na nejnovějších technologiích DAF, Mercedes a Volvo.


46f26864f32fb7a000d41b1c77c18094.png


c53d5b84e359b8af4fa8fe2a40110a24.jpg


Jednou z nejdůležitějších potřeb rozvíjející se společnosti bylo vybudování vlastního zázemí v podobě dopravního areálu nabízejícího provádění středních oprav, tankování vozidel a jejich parkování. Objekt dílen je připravován na rekonstrukci do moderního opravárenského komplexu a po dokončení stavebních prací bude objekt obsahovat jednak administrativní část a hlavně opravárenskou část s moderním vybavením a s myčkou nákladních i osobních automobilů. V současné době probíhá výstavba skladových prostor.Již na počátku činnosti společnosti bylo nutno vybudovat čerpací stanici pohonných hmot. V první fázi byla v letech 1993 - 1998 využívána jednoduchá čerpací stanice s nadzemní nádrží Bencalor, ale v roce 1998 byla vybudována čerpací stanice moderních parametrů, která nabízí prodej dvou druhů pohonných hmot nejen pro vlastní vozidla. V roce 2017 bude realizována změna areálu společnosti v moderní, komplexní, multifunkční dopravní areál s mottem: " VŠE POD JEDNOU STŘECHOU", kde budou poskytovány všechny služby, bez kterých se dnešní dopravce neobejde. Naší filozofií je tedy uspokojení současných i budoucích potřeb našich zákazníků na základě kvality odvedené práce a rozšiřování našich služeb. Důraz klademe na dlouhodobou spolupráci s našimi klienty a jejich požadavky se snažíme řešit individuálním přístupem.

Obor firmy

Doprava, logistika a zásobování

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Jak to u nás vypadá

Novinky od H. A. S. spol s r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🚦 Řidič C+E pro Chrudim a Frýdek-Místek - HPP, flexibilní, až 35 000 Kč na ruku.