Hanhart Morkovice s.r.o.

0 pozic Sledovat
Hanhart Morkovice s.r.o. logo
Hanhart Morkovice s.r.o.
Jsme společností působící na trhu od roku 1958. Od počátku svého vzniku se zaměřuje na výrobu elektromechanických a obráběných součástí a sestav, a to jak pro automobilový průmysl, tak i pro různé průmyslové aplikace. Zaměřujeme se na komplexní servis od konstrukce, přes návrh technologie a výroby až po samotnou logistiku. Naší společnou firemní filozofií je porozumět potřebám našich zákazníků a svou činností zabezpečit jejich spokojenost.

Hledáš práci, kde můžeš uplatnit své technické znalosti a přehled? Pokud máš chuť realizovat nápady, které povedou k reálným viditelným cílům a zároveň si budeš moci organizovat vlastní čas a aktivity, tak hledáme právě Tebe! 

Vyber si některou z námi obsazovaných pozic a dej nám o sobě vědět     . Více informací získáš na našich stránkách www.hanhart.cz


Obor firmy

Strojírenství

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

Dovolená navíc Finanční bonusy Odměny za odpracovaná léta Přátelské prostředí Příspěvek za darování krve Stravenky Teambuilding Vzdělávací kurzy Zaměstnanecké akcie

U nás se domluvíte jazyky

čeština Komunikativní

Jak to u nás vypadá

Novinky od Hanhart Morkovice s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme zkušené CNCčkaře/ky do naší výroby v Morkovicích u Kroměříže⚙️ Teď je ideální čas na změnu! 💣 Máme pro Tebe nástupní bonus, 5 týdnů dovči a zajímavou mzdu s lákavými odměnami 💸.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Technik/čka údržby 🔧🌟 buď nepostradatelný článek naší výroby v Morkovicích u Kroměříže ⚙️ HPP nebo IČ, skvělé benefity a nástupní bonus 25 000 Kč!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Obráběč/ka kovů - 7,5h pracovní doba a náborový příspěvek! 💰.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vedoucí technického úseku s AJ - zavádění nových technologií, průmysl 4.0 a spoustu další zábavy.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vedoucí údržby strojů 🔧 máme 5 týdnů dovolené 👌.