HCL Technologies Czech Republic, s.r.o.

0 pozic Sledovat
HCL Technologies Czech Republic, s.r.o. logo
HCL Technologies Czech Republic, s.r.o.
V říjnu 2020 došlo k fúzi původní společnosti Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. a korporátní společnosti HCL Limited. Sloučené společnosti pokračují ve své činnosti v České republice pod hlavičkou HCL TECHNOLOGIES CZECH REPUBLIC s.r.o.

HCL – IT jsou řešení šitá na míru českému trhu. Své kořeny máme v automotive projektech, ale postupem času jsme se rozrostli na společnost pokrývající rozmanité oblasti lidské činnosti. Spektrum našich IT aktivit je široké, zabýváme se vývojem softwaru a aplikací, aplikační podporou i projekty z oblasti Machine Vision.

Díky sloučení obou společností se podstatně rozšířilo spektrum dodávaných technologií a služeb. Napomáháme rozvoji podnikání našich klientů pomocí inovativních řešení připravovaných na míru. Tato řešení umožňují vyšší flexibilitu, rychlost, efektivitu a obecně pomáhají dosahovat vyšší úrovně kvality výroby/služeb. Vzhledem k proběhlé fúzi jsme v současné době schopni pokrýt v České republice prakticky celý segment Informačních a komunikačních technologií. Od analýz, návrhů, optimalizací až po komplexní řešení s primárním zaměřením na mobilní aplikace, integraci mobilních řešení s vozidly, plánování a kontrolu výroby, nebo oblast strojového vidění a rozšířené reality.
Rozsáhlé know-how přizpůsobujeme požadavkům konkrétního zákazníka a zkušenosti získané z celosvětového působení nám umožňují rychlou adaptaci řešení do požadovaného prostředí. Našimi zákazníky jsou společnosti různé velikosti i odlišných odvětví. Řadí se mezi ně jak nadnárodní koncerny, ale i národní společnosti menšího a středního rozsahu, primárně v oblasti výroby.

Obor firmy

Auto - moto, IT Bezpečnost, Technologie, Věda a výzkum, Virtuální/Rozšířená realita, Zakázkový vývoj

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí

Novinky od HCL Technologies Czech Republic, s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Velmi zkušený Android developer do našeho týmu ve ŠKODA AUTO! Nástup je možný IHNED!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku IT Analytik pro prostředí automotive s nástupem IHNED 💥.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Projektová podpora IT oddělení s možností okamžitého nástupu!.

Kde nás najdete

HCL Technologies Czech Republic, s.r.o.

Českobratrské nám., 293 01 Mladá Boleslav, Česko