HENKEL ČR, spol. s r.o.

0 pozic Sledovat
HENKEL ČR, spol. s r.o. logo
HENKEL ČR, spol. s r.o.
Naši firmu založili nadšenci s chutí měnit svět a snahou dělat lidský život lepším. Věděli jste, že od firmy Henkel pochází první prací prášek, první šampon nebo první lepící tyčinka? Se značkami jako je Persil, Schwarzkopf, Pattex a více než 50 000 zaměstnanci po celém světě se nám i po 145 letech daří zachovat kombinaci tradiční firmy a lídra v oblasti inovací. Kombinace, která získává přední místa na trhu!

                                                            PROČ K NÁM?

Pojďte pracovat na dalším úspěchu našich celosvětových značek. Máte možnost se stát součástí společných projektů, rozšířit si obzory při komunikaci s kolegy z jiných zemí, podílet se na transformaci v moderní firmu digitálního věku. Nebo vás láká přátelská atmosféra jako v rodinné firmě? To vše můžete zažít v Henkelu! Navíc s pocitem, že firma vašeho zaměstnavatele je skutečně společensky zodpovědná, jedna z nejlepších ve svém oboru.

O své zaměstnance se dobře a rádi staráme, s těmi nejzajímavějšími benefity se můžete seznámit níže.

                                             NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT?

Nové kanceláře v DOCK IN FOUR

Na konci roku 2020 jsme se přestěhovali do nových kanceláří na Praze 8 poblíž Palmovky. Těšit se můžete na zasedací místnosti s tím nejmodernějším vybavením a prostornou kuchyň, kde si s kolegy vychutnáváme obědy. Káva na naší venkovní terase chutná také skvěle.


3e66c32396f1ab7e8ff2a53557b3208b.jpg


Vyberte si odkud budete pracovat

Jednotlivé týmy mají svou vlastní zónu, kde si každý vybere to nejvhodnější pracovní místo pro svoji práci, ať už se potřebuje v klidu soustředit před termínem nebo dlouze diskutovat o novém projektu.


475d6c41f5cda0d57b8df682dc48316f.jpg


Inspirativní pracovní prostředí

Naše prostory nabízejí jak méně formální zákoutí, ve kterých vznikají kreativní návrhy, tak rovněž uzavřené focus roomy či prostory vyhrazené k telefonování.

 b9abff6e9a1b9d3b1be9ce41144b8bd6.jpg


                                                 S KÝM BUDETE PRACOVAT?

Marie Hobzová
Head of Category Management & Trade Marketing

„Už při studiu programu CEMS na VŠE mě zaujala společnost Henkel, a proto jsem neváhala, a do firmy nastoupila. Získávala jsem zkušenosti z různých oblastí businessu a už po třech letech jsem dostala šanci pracovat v regionální centrále ve Vídni. Nabyté znalosti jsem po návratu zpět mohla plně využít pro další rozvoj. I po skončení mateřské dovolené jsem při práci na zkrácený úvazek měla příležitosti pracovat na zajímavých projektech a profesně se rozvíjet.“

Petra Halbichová
Senior Demand Planner CZ/SK

„V Henkelu pracuji přes 20 let v oblasti logistiky. Vyhovuje mi atmosféra skutečné spolupráce v našem týmu a s kolegy ze zahraničí. Dodatečnou motivací je mi dobročinná práce v neziskové organizaci, kvůli které jsem získala zkrácený úvazek. V životě se totiž řídím mottem „Nehledej jen svůj prospěch, ale prospěch mnohých.“ Jeden den v týdnu tak můžu v Charitě HOPE z.s. organizovat a účastnit se akcí pro dětský domov, domov pro seniory nebo pro lidi bez domova, což mě velmi naplňuje.“

Pavel Holler
Head of Field Sales Automotive Components CZ/SK

„Na mé práci mě nejvíc baví nové výzvy a projekty, které mohu pozitivně ovlivnit a realizovat. Pracuji v divizi, která mimo jiné nabízí lepidla a technologie pro automobilový průmysl, kde je Henkel světovým lídrem. Jako absolvent VŠCHT čerpám ze znalostí získaných studiem, technicko-obchodní praxí, vyjednáváním, řízením projektů a tréninky. Hodně zkušeností mi dala také tříletá práce v centrále v Düsseldorfu. Věřím, že kvalita a inovativní přístup je to, co nás drží na vrcholu.“


                                                  PRŮBĚH VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

 1. Nejdřív nám o sobě dejte vědět
  Zareagujte na nabízené pracovní místo a přiložte životopis.
 2. Čeká Vás krátký telefonát s HR
  Pokud manažera zaujmete, ozve se Vám naše HR oddělení - zodpoví první dotazy a případně domluví termín pohovoru.
 3. Setkáte se se svým budoucím nadřízeným
  Na pohovoru (osobním nebo online) se uvidíte s manažerem, můžete si popovídat a oboustraně si ujasnit představy.
 4. Case study / test praktických dovedností
  Váš nadřízený si prověří, co skutečně umíte.
 5. Setkáte se s nadřízeným svého nadřízeného
  Po okouzlení nadřízeného je třeba si ještě získat jeho nadřízeného / HR ředitelku.
 6. Nastoupíte

                                                                    VIDEA 


                                                       KDE NÁS NAJDETE?

1970059bfee3c9b69ca3f99bfa73f4ca.png


Obor firmy

Prodej a obchod

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat Služební auto Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Originální kanceláře Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Sick days Stabilní firma Telefon Vzdělávací kurzy Zaměstnanecké akcie

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Jak to u nás vypadá

Novinky od HENKEL ČR, spol. s r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Brand Manager ▪️ Junior Brand Manager ▪️ Assistant Brand Manager 🌍 Budujte značky světového lídra v oblasti FMCG ☝️ Máme pozici pro každou úroveň. Pojďte růst s námi! 🌱.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku HR Assistant - 20 hodin týdně.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Front Desk Officer - nejdůležitější pozice ve firmě.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku HR Assistant - 20 hod týdně.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku KAM Support do divize Beauty Care (20 h/týden).