Hill's Pet Nutrition Manufacturing s.r.o.

0 pozic Sledovat
Hill's Pet Nutrition Manufacturing s.r.o. logo
Hill's Pet Nutrition Manufacturing s.r.o.
Hill´s Pet Nutrition je celosvětovou jedničkou v oblasti výživy a péče o zdraví domácích zvířat, a je dceřinou společností Colgate Palmolive. Každý den po celém světě měníme životy milionů zvířat prostřednictvím průkopnických inovací, vyvážené výživy, a těch nejlepších a nejbystřejších lidí.

Naší vizí je vést celosvětový trh prémiových krmiv z naší pozice uznávané přední světové společnosti v oblasti péče o výživu a zdraví domácích zvířat.
Jinými slovy, stejně jako náš zakladatel Dr. Mark Morris starší i my jsme přesvědčeni, že správná výživa je nezbytná pro dlouhý a zdravý život domácích mazlíčků. Chceme, aby lidé na celém světě věděli, že produkty Hill's jsou nejlepšími krmivy, jaké mohou majitelé svým mazlíčkům dát.Obor firmy

Potravinářství

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Homeoffice Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní spoření Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

čeština Rodilý mluvčí

Novinky od Hill's Pet Nutrition Manufacturing s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Operátor výroby 🔧 ⏩ nadstandardní mzda i benefity, 5 týdnů dovolené.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Electrical & Controls Specialist.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Technik výroby 🔧 ⏩ nadstandardní mzda i benefity, 5 týdnů dovolené.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Technik řídících systémů.