HOCHTIEF CZ a. s.

0 pozic Sledovat
HOCHTIEF CZ a. s. logo
HOCHTIEF CZ a. s.
HOCHTIEF staví svět zítřka. Spolu se svými partnery tvarujeme prostor pro život, vytváříme mosty, razíme nové cesty myšlení a jednání a zodpovědně trvale zvyšujeme svěřené hodnoty.

Patříme ke špičkám ve svém oboru. V současnosti zaměstnáváme přibližně 1000 pracovníků. Realizujeme stavby v segmentech stavebního trhu celé České republiky. Zabýváme se občansko-administrativní, průmyslovou, ekologickou a vodohospodářskou výstavbou, včetně projektů dopravní a liniové infrastruktury.


Už více jak dvacet let jsme součástí významné nadnárodní společnosti HOCHTIEF. Spolupracujeme s jeho pobočkami z Evropy a zámoří. Svým zákazníkům poskytujeme široké spektrum služeb na vysoké úrovni, které jsou založeny na našich zkušenostech, znalostech trhu a na vstřícném a odpovědném přístupu.

Obor firmy

Stavebnictví a reality

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Služební auto Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Finanční bonusy Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Osobní koučink Outplacement Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvěk na bydlení Příspěvek na penzijní spoření Příspěvek za darování krve Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od HOCHTIEF CZ a. s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vedoucí nabídkového týmu / vedoucí obchodní přípravy.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Technolog - přípravář - kalkulant.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Stavbyvedoucí pro dopravní stavby.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Technolog / Přípravář(ka) pro dopravní stavby.